پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۱۹۲۴۴
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۹
محمدرضا سالک ، سرمربی تیم والیبال خاتم اردکان گفت: تیم مان برای حضور در جام باشگاه های جهان بسته نشده و نباید انتظار زیادی از ما در جام باشگاه های والیبال جهان داشت.
محمد رضا سالک ، سرمربی تیم والیبال خاتم اردکان در مورد وضعیت تیمش برای حضور در جام باشگاه های جهان افزود: جهت حضور در باشگاه های جهان نتوانستیم بازیکنان ملی پوش و ستاره جذب کنیم و فقط شهرام محمودی تنها بازیکنی است که با توجه به سوابق در تیم های ملی و باشگاهی و حضور تورنمنت های بزرگ توانایی بازی در این از سطح مسابقات دارد که متاسفانه پیش از این مسابقات مصدوم شده و امیدواریم به مسابقات برسد و غیبتش در جام باشگاه های جهان به طور قطع به تیم مان چه از لحاظ فنی و چه روحی ضرر خواهد زد.
وی افزود: با توجه به اینکه در میانه فصل لیگ برتر والیبال قرار داریم ،امکان جذب بازیکنان کمکی ملی پوش و سطح اول والیبال کشورمان از تیم های دیگر برخلاف جام باشگاه های آسیا نداریم و بنابراین نباید سطح توقع از تیم مان بالا برود ، تنها هدفمان ارايه بازی های آبرومند در لهستان خواهد بود.
سالک در مورد هدف تیمش در لیگ برتروالیبال کشور نیز خاطر نشان کرد: با توجه به حضور بازیکنان ملی پوش و تراز اول در تیم های پیکان ، سایپا،پیام مشهد و شهرداری ورامین فکر کردن به قهرمانی برایمان رویاپردازی و هدفگذاری خاتم از ابتدا حضور در جمع تیم چهار اول لیگ بوده است.
سالک ضمن انتقاد از شایعات مطرح شده در مورد حضور مصطفی کارخانه به عنوان سرمربی در خاتم اردکان گفت: متاسفانه بعضی از افراد خبر سازی می کند و بعضا باعث به هم زدن تمرکز کادر فنی و بازیکنان تیم مان می شوند اما با توجه اینکه من علاوه بر سرمربیگری تیم خاتم در کادر مدیریتی باشگاه نیز مسولیت دارم باشگاه هیچ برنامه ای برای تغییر کادر فنی ندارد و سیاست باشگاه استفاده از کادر فنی بومی در راس تیم والیبال خاتم است.
چهارمین دوره رقابت های والیبال جام باشگاه های جهان در سال ۲۰۱۸ از چهارم تا یازدهم آذر و به میزبانی دوباره کشور لهستان برگزار خواهد شد.
بنابر این گزارش  تیم والیبال خاتم اردکان در این مسابقات در گروه دو با تیم های گاردن کروزیرو برزیل،رسوویای لهستان و ترنتینو ایتالیا همگروه است

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:پیمان تبریزی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: