پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۱۹۳۴۵
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۳
در هفته وحدت ۲هزار جشن در کانونهای فرهنگی هنری مساجد برگزار می شود
به گزارش خبرنگار گیتی آنلاین، معاون فرهنگی و هنری ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور گفت: امروز دنیا تشنه محبت و مهربانی است وشخصیت پیامبر در این باب محدود به جغرافیای اسلام نیست.
سعید سعادتی از برگزاری حشنواره فرهنگی قرآنی بت قامتان خبر دادو   افزود:این جشنواره پس از مرحله استانی با حضور برگزیدگان در مرحله کشوری برگزار می شود 
وی با اشاره به  توزیع ۲۵۰هزار جلد کتاب در هفته کتاب تصریح کرد: این کتاب‌ها در قالب کاروان شامل هزار و ۴۰۰ عنوان کتاب در بخش‌های مختلف فرهنگی، آموزشی، ادبیات داستانی و ... توزیع شد.
وی ادامه داد:حدود ۱۳ هزار کتابخانه در جوار مساجد کشور وجود دارد که ۶ هزار آن‌ها کتابخانه مخزن دار و بقیه کتابخانه باز است.
معاون فرهنگی و هنری ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور گفت: از مجموع کتابخانه‌های مساجد کشور پنج درصد آن‌ها یعنی ۵۸۰ کتابخانه در سیستان و بلوچستان قرار دارند.
وی بیان کرد: یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر در کشور عضو کتابخانه‌های مساجد هستند که بیش از ۶۰ درصد آنان را نوجوانان تشکیل می‌دهند.
سعادتی اظهار داشت: هم اینک ۱۴ هزار کتابدار به صورت داوطلبانه در کتابخانه‌های مساجد کشور فعالیت می‌کنند.نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: