پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۹۴۱۷
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۰
شاهین شهرداری بوشهر 3 - مس رفسنجان 0
شاهینی ها با برد مقابل تیمی از دیار کویر صدر جدول را از سرخپوشان پاکدشت پس گرفتند

شاهین شهرداری بوشهر با برتری پرگل مقابل مس رفسنجان  مجددا جایگاه خود را در صدر جدول بدست آورد.

به گزارش گیتی آنلاین؛ عصر روز دوشنبه  شاهین شهرداری بوشهر در خانه خود با نتیجه پرگل 3-0 مس رفسنجان را شکست داد و بالاتر از سرخپوشان پاکدشت و گل گهر سیرجان به صدر جدول مسابقات رسید.

 بازی هجومی شاهینیها  در دقیقه 28  جواب داد و میلاد صارمی با ضربه ی سر تماشایی اولین گل بازی و تیم خود رابثمر رساند  تا نیمه اول با همین نتیجه به پایان برسد.
 
  نیمه دوم  تیم مس بازی را بهتر شروع کرد و دست به چند حمله ی خطرناک زد که سنگربان و دفاع تیم شاهین  اجازه ندادند که مس به گل دست پیدا کند . در ادامه تیم میزبان بازی را در دست گرفت و چندین موقعیت موقعیت خوب گلزنی به دست آورد که بهمن سالاری در دقیقه 77 با نفوذ به محوطه جریمه و گشودن دروازه از زاویه بسته اختلاف تیمش با مس را به دو گل افزایش داد. در نهایت هم محمد محبی در دقیقه 84 گل سوم شاهین را از روی یک حرکت تیمی به ثمر رساند تا این دیدار با نتیجه 3-0 به سود بوشهری‌ها به پایان برسد. در اواسط نیمه دوم  محمود فکری  سرمربی شاهین شهرداری بعلت اعتراض شدید  به داور مسابقه از زمین اخراج گردید.
شاگردان محمود فکری با این برد 26 امتیازی شدند و بالاتر از سایر رقبای خود به صدر جدول مسابقات صعود کردند. بازی بعد تیم شاهین شهرداری با ملوان بندر انزلی می باشد.  
 سرمربی مس رفسنجان در کنفرانس خبری بعد از بازی گفت: تیم شاهین بوشهر باید شرایط زمینش  در هوای بارانی مانند سایر شهرها با گرفتن کاور دور زمین آماده می‌کرد که تاخیر در برگزاری بازی تیم های مس و شاهین توجیه ناپذیر است.
میشو کریستویچ پس از شکست سنگین تیم مس رفسنجان مقابل تیم شاهین شهرداری بوشهر اظهار داشت: ما دو گل را از اشتباهات فردی به تیم حریف تقدیم کردیم در مجموع امروز بازیکنان مس رفسنجان پر اشتباه ظاهر شدند.
وی با بیان اینکه تاخیر یک روزه بازی به تیم مس رفسنجان ضربه زد افزود: تیم حریف که امروز با دستگاه آبهای بارندگی روز قبل زمین خالی کرد دیروز میتوانست اینکار با شدت بیشتری انجام دهد.
سرمربی تیم مس رفسنجان با انتقاد از سازمان لیگ بیان کرد: تیم مس رفسنجان دو روز در بوشهر ماندگار شد که سبب شد دو روز تمرین برای بازی بعد خود را از دست بدهیم . این نقیصه لیگ آزادگان محسوب میشود.

  همچنین  محمود فکری سرمربی شاهین بوشهر در کنفرانس خبری بعد از بازی گفت؛در نیمه نخست بازی  باید دو تا سه گل میزدیم و کار حریف را تمام  میکردیم اما با کم دقتی بازیکنان فرصتها از دست رفت .                                 
وی با بیان اینکه تیم شاهین در نیمه دوم مطلوب از فرصت‌ها استفاده کرد افزود: در نیمه دوم از فرصتها به‌خوبی استفاده کردیم و دو گل وارد دوازده حریف کردیم و به سه امتیاز با ارزش رسیدیم.

فکری با اشاره به اینکه بازی دو تیم مس رفسنجان و شاهین بوشهر به سبب بارندگی با تاخیر یک روزه انجام شد گفت: باخت تیم مس رفسنجان مقابل شاهین بوشهر ربطی به تاخیر در بازی ندارد و مربی حریف به دنبال بهانه نباشد.

گزارش از؛   کریم زنگنه نژادنویسنده:کریم زنگنه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: