پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۹۴۴۸
تاریخ انتشار: ۰۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۷
بیچرانلو؛
گیتی آنلاین _ رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر فردیس برلزوم استفاده از تجارب کلانشهرها برای نامگذاری صحیح معابر شهری تاکید کرد.
به گزارش پایگاه خبری گیتی آنلاین و به نقل از روابط عمومی شهرداری فردیس، افراسیاب بیچرانلو در نشست نامگذاری معابر شهری که در دفتر روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری فردیس برگزار شد، با اشاره به اینکه شهر فردیس بیش از ۴۵۰ هزار نفر جمعیت دارد، اظهار کرد: برای نامگذاری معابر شهری به طور صحیح، باید از تجربه و دانش شرکت های موفق استفاده کنیم.

وی در ادامه با بیان اینکه برخی شرکت ها طراحی و نامگذاری معابر شهری را در کلانشهر هایی مانند اصفهان، یزد، تبریز و غیره به طور موفقیت آمیز انجام داده اند، تاکید کرد: در نظر داریم برای نامگذاری معابر شهری فردیس از این شرکت ها استفاده کنیم.

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر فردیس بیان کرد: از مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری فردیس می خواهیم در رابطه با نکات اصلی نامگذاری معابر شهری و همکاری با شرکت های خصوصی تحقیقات و پژوهش های لازم انجام شود.

نام برخی معابر فردیس ناهمگون است/ نامگذاری برای معابر جدید الاحداث

وی با بیان اینکه اقدام علمی موجب موفقیت آمیز بودن طرح ها می شود، خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه برخی معابر شهر دارای نام های تکراری هستند، درصدد هستیم با تحقیق کاربردی در این خصوص اقدامات اساسی در رابطه با نامگذاری معابر انجام دهیم.

بیچرانلو با بیان اینکه برخی معابر دارای نام های قدیمی هستند و این نام در جامعه شهری نهادینه شده است، اضافه کرد: با توجه به این مهم در نظر داریم تنها نسبت به تغییر نام های تکراری معابر اقدام کنیم.

وی همچنین گفت: نام های شهدای اقتدار، شهدای مدافع حرم و غیره برای معابر جدید الاحداث نامگذاری می شود.

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر فردیس با بیان اینکه آدرس معابر در برخی شهر ها مانند اصفهان، مشهد و غیره بسیار سر راست و دقیق است اما در شهر فردیس آدرس ها اینگونه نیست، افزود: الگوبرداری از کلانشهر هایی که نامگذاری صحیحی بر معابر دارند برای نامگذاری معابر شهر فردیس در دستور کار است.

وی با اشاره به زوج و فردی معابر، ناهمگونی نام برخی خیابان ها در بلوار های فردیس، تاکید کرد: در صدد هستیم علاوه بر تغییر این نام ها، پروژه های بزرگی همانند جاده کشتارگاه را به نام بلوار شهدای اقتدار و غیره نامگذاری کنیم.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: