پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۹۴۵۲
تاریخ انتشار: ۰۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۲
کارمندان شرکت‌ ال‌جی در راستای انجام مسئولیت اجتماعی خون اهدا کردند
مقابله با مشکلات اجتماعی و فرهنگی هر جامعه و کمک به حل آنها از وظایف هر شرکت بزرگ و معتبری است. شرکت ال‌جی نیز این مسئله را بسیار جدی گرفته و همیشه سعی کرده است در راستای مسئولیت اجتماعی خود کمکی به جامعه بکند. کمک‌هایی که در قالب‌های مختلف هرساله اجرا می‌شوند و هدف هریک از آنها بهتر کردن زندگی برای جامعه است. این شرکت در ایران نیز فعالیت‌های خیرخواهانه زیادی انجام داده است و در کمک به آموزش تا مسائل اجتماعی و فرهنگی و غیره نقش خود را به بهترین شکل ممکن ایفا کرده است.

بسیاری از حرکت‌های مسئولیت اجتماعی شرکت ال‌جی فقط مختص ایران نیست بلکه در ابعاد جهانی اتفاق می‌افتند. یکی از این فعالیت ها کمپین اهدای خون است که ال‌جی هرساله در ماه نوامبر آن را برگزار میکند و از تمام کارمندان خود می‌خواهد با اهدای خون این فرهنگ را درکشورهای مختلف گسترش دهند. شرکت ال‌جی با دارا بودن بیش از 90 هزار کارمند در حدود 50 کشور دنیا توانسته است با این اقدام توجه کشورهای مختلف را به مسئله بحران کمبود خون اهدایی جلب کند. حتی در کشوری مثل روسیه ال‌جی اولین شرکتی بود که این اقدام را شروع کرد و  با استقبال زیادی روبرو شد.
در همین راستا نوامبر امسال نیز کارمندان شرکت ال‌جی و پیش از آن کارمندان شرکت گلدیران با همکاری سازمان انتقال خون مسئولیت اجتماعی خود را انجام داده و خون اهدا کردند.البته این اولین بار نیست که شرکت ال‌جی در راستای سلامت جامعه ایرانی می‌کوشد. این شرکت هرساله با انجام فعالیت های مختلف سعی می‌کند نقشی هرچند کوچک در سلامت جامعه ایفا کرده و آن را بهبود بخشد. شرکت ال‌جی معتقد است سرمایه‌گذاری برای سلامت مردم به معنای سرمایه‌گذاری برای پیشرفت جامعه است و این همان چیزی است که در ال‌جی همه به آن باور دارند.نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: