پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۹۴۹۷
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۸
صنعت تبلیغات پویا و اثربخش مسیرتوسعه کشوررا هموار می کند.

به گزارش ستاد خبری چهارمین جشنواره ملی تبلیغات ایران، دکتر محمد سلطانی فر معاون مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در نشست اعضای شورای سیاستگذاری "جشنواره تبلیغات ایران" با اشاره به این مطلب گفت: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از رشد صنعت تبلیغات در کشور به صورت کامل حمایت می‌کند.

وی با بیان اینکه تبلیغات دغدغه ماست، اعلام کرد: به زودی خبرهای خوش در زمینه تبلیغات را اعلام می‌کنیم.

معاون مطبوعاتی و اطلاع رسانی با اشاره به اینکه در جشنواره تبلیغات باید به استارتاپ ها و موضوع تبلیغات در فضای مجازی توجه شود، بر جنبه علمی و آموزشی جشنواره تبلیغات ایران تأکید کرد.

در این جلسه، هوشمند سفیدی رئیس جشنواره تبلیغات ایران، با اشاره به رویکرد جشنواره امسال گفت: درجشنواره چهارمین تبلیغات بهبود مستمر کیفیت، ارائه تسهیلات برای مشارکت گسترده به ویژه شرکتهای تبلیغاتی نوپا و شهرستانی و توجه به تبلیغات کالای ایرانی در بخش ویژه و مرور 40 سال تبلیغات و انقلاب اسلامی دردستور کار است.

وی از همکاری و همراهی دفتر تبلیغات و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و انجمن صنفی تبلیغات تقدیر و تشکر کرد و اظهار امیدواری کرد که در سال های آتی بتوان  جشنواره رادرسطح بین المللی برگزار کرد.

در ادامه هر یک از حاضران در نشست برتأثیرگذاری توفیقات کانون های آگهی و تبلیغات در جشنواره تبلیغات ایران در تمدید مجوز و صدور مجوزها، دعوت از رئیس جشنواره تبلیغات کن برای حضور در جشنواره تبلیغات ایران و نیز سفرای کشورهای مختلف در ایران، بررسی امکان پیش بینی مشوق ها برای برترین‌های تبلیغات و حفظ استقلال داوری ها تأکید کردند.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: