پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۹۵۲۳
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۷
خرم آباد- خرم آباد- رئیس آموزش وپرورش پلدختر گفت: ۳۷۷ دانش‌آموز در ۲۲مدرسه تخریبی و فرسوده شهرستان پلدختر تحصیل می‌کنند. آموزش وپرورش پلدختر گفت: ۳۷۷ دانش‌آموز در ۲۲مدرسه تخریبی و فرسوده شهرستان پلدختر تحصیل می‌کنند.


به گزارش گیتی آنلاین، رضا شاهمرادی، اظهار داشت: 121مدرسه با بیش از 10هزار دانش‌آموز در شهرستان پلدختر وجود دارد که از این تعداد مدارس، 22مدرسه تخریبی و فرسوده، 5 مدرسه غیر‌مقاوم و 3مدرسه کانکسی است.

وی افزود: 377 دانش‌آموز در 22 مدرسه تخریبی تحصیل می‌کنند که با کوچکترین زلزله‌ای ممکن است خطرات جانی برای دانش‌آموزان داشته باشد که لیست این مدارس با نوسازی استان داده شده ولی کار خاصی برای آنها انجام نگرفته است.

بیشتر بخوانید
لرستان|تحصیل زیر سقف‌های لرزان؛ فرا گرفتن علم در مدارس کانکسی و کپری
1050 مدرسه در استان لرستان تخریبی است
ساخت مدارس تخریبی استان لرستان نیازمند 646 میلیارد تومان اعتبار است
رئیس آموزش وپرورش پلدختر عنوان کرد: سه مدرسه ابتدایی کانکسی با 34 دانش‌آموز در روستاهای طالقانی، باغ گل گل و برج کبود وجود دارد که دبستان فردوسی روستای طالقانی 10 دانش آموز، دبستان معرفت روستای برج کبود 9 دانش آموز و دبستان شهید فلاحی روستای باغ گل نیز 15دانش آموز دارد.

وی بیان کرد: بر اساس برآورد اولیه سیلاب چند روز اخیر در شهرستان پلدختر بیش از500 میلیون تومان به مدارس شهرستان پلدختر خسارت وارد کرده است که برخی مدارس در این سیلاب دیوار، سقف و سفیدکاری آنها مشکل پیدا کرده که نیاز است تعمیر شوند.

منبع : تسنیم
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: