پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۹۵۴۰
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۰
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، گفت: امکان دسترسی پست بانک به آحاد مردم به ویژه در مناطق محروم و روستاها و همچنین افزایش کیفیت سطح خدمات، از نکاتی است که به طور کلی در گزارش هایی که دریافت کردیم قابل تقدیر است.
به گزارش روابط عمومی پست بانک ایران: محمدرضا پورابراهیمی داورانی، نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: گزارش کلی که ما از پست بانک در دست داریم آن است که پست بانک توانسته خدماتش را گسترش دهد و به مجموعه ای از جامعه‌ی هدف که دسترسی به نظام بانکی ندارد، خدمات بانکی ارائه کند.
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: این بانک توانسته است خدمات کیفی بانکی را در سطح مجموعه خدماتی که به صورت متعارف ارتقاء داده می شود، ارائه دهد.
پورابراهیمی، خاطرنشان کرد: امکان دسترسی این بانک به آحاد مردم به ویژه در مناطق محروم و روستاها و همچنین افزایش کیفیت سطح خدمات، از نکاتی است که به طور کلی در گزارش هایی که دریافت کردیم مورد قبول بوده است.
وی در پایان خاطرنشان کرد: البته باید عملکرد این بانک در صورت های مالی، ترازنامه، سود و زیان و شرایط دیگر، مورد بررسی قرار گیرد، اما کلیت عملکرد این بانک از نظر ما خوب و مثبت است.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: