پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۹۵۴۶
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۷ - ۰۱:۵۳
نماینده مردم همدان و فامنین:
حمیدرضا حاجی بابایی گفت: حضور تیم پاس در همدان باعث شادابی و نشاط جوانان کوچه ها و محلات همدان است و ما آن را حمایت می کنیم.

به گزارش گیتی آنلاین، حمیدرضا حاجی بابایی در دیدار با هیات مدیره و بازیکنان تیم گفت: پاس برای استان همدان یک فرصت ارزشمند است که باید قدر آن را دانست و در راستای توسعه ورزش در همدان از آن استفاده کرد.

وی افزود: با برنامه ریزی مناسب و تلاش و حمایت می توانیم شاهد بازگشت تیم پاس به لیگ برتر کشور باشیم که اگر صعود تیم پاس محقق شود به لحاظ اهمیت آن مورد توجه ورزش دوستان در کشور واقع خواهد شد.

وی تاکید کرد: تیم پاس منشاء برکاتی برای همدان بوده است به گونه ای که احداث مجموعه های بزرگ ورزشی مانند مجموعه سعیدیه و شهیدحاجی بابایی که پتانسیل های زیادی دارند به عشق حضور تیم پاس در همدان بوده است.

نماینده مردم همدان گفت: در بعد فردی نیز بازیکنانی که از همدان برخاسته و رشد کرده اند که در لیگ های برتر کشور درخشیده اند.

وی بیان داشت: در طول تمام مدت  حضور تیم پاس درهمدان ما از این تیم حمایت کرده ایم و امروز باید کسانی که پاس را صادقانه اداره می کنند به این عرصه وارد شوند.

حاجی بابایی افزود: امروز در همدان هیچ ندای منفی برای تیم پاس وجود ندارد. استاندار قول داده است که با ما نهایت همکاری داشته باشد، ما هم با تمام توان قدرت از این تیم  حمایت و پشتیبانی  می کنیم؛ پاس ظرفیت صعود را دارد.

وی گفت: از  همه کسانی که دلشان برای پاس می سوزد تشکر می کنیم و از آنها برای تقویت تیم درخواست کمک داریم،باید یک تیم قدرتمند بسازیم و به سمت لیگ برتر حرکت کنیم.

نماینده مردم همدان اظهار داشت: همه مردم و طرفداران تیم پاس در کشور  دوست دارند که ما موفق شویم. در سالهای گذشته تیم های بزرگی  در لیگ های برتر کشور حضور داشته اند که امروز نامی از آنها وجود ندارد،اما در مورد تیم پاس، برای احیا و اقتدار این تیم  تمام تلاشمان را می کنیم.

وی تاکیدکرد:  مربیان و بازیکنان تیم پاس هم باید تلاش کنند که تیم پیشرفت و صعود مورد انتظار مردم و هواداران خود را داشته باشد، 

حاجی بابایی تصریح کرد: در تمام مدتی که تیم پاس درهمدان بوده است،از همه ظرفیت‌ها برای صعود واقتدار این تیم استفاده کرده ایم و معتقدیم شادابی و نشاط جوانان کوچه ها و محلات همدان نتیجه حضور این تیم در همدان است که باید با تلاش خود در سطوح برتر بدرخشد.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: