پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۹۵۶۳
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۲
مصطفی کواکبیان:
امروز 11 آذر 97 در صحن علنی مجلس مصطفی کواکبیان نماینده مردم تهران با اشاره به اینکه شهید تندگویان فقط 28 سال داشت که هم وزیر شد هم اسیر شد و هم شهید شد از بازنشستگان خواست که از قانون منع به کارگیری بازنشستگان تمکین کنند.

به گزارش گیتی آنلاین این عضو فراکسیون امید ضمن بیان اینکه هم اکنون نخست وزیر فرانسه و بلژیک کمتر از سی و پنج سال سن دارند افزود: شهید محمد جواد تندگویان فقط 28 سال سن داشت، هم وزیر شد، هم اسیر شد و هم شهید شد. 
وی از بازنشستگان خواست : این عزیزان فرصت خدمت را برای جوانان بانشاط و شاداب فراهم کنند. 
 
نماینده مردم تهران تصریح کرد: متاسفانه برخی از مدیران که خیلی هم محترم هستند نمی خواهند از صندلی شان جدا شوند و میدان را برای جوانان باز کنند. 
وی افزود: این مدیران با لطایف الحیل و حتی گاهی ادامه فعالیت شان را به رهبری معظم نسبت می دهند که البته بیت رهبری این نسبت ها را تکذیب کرد. 

کواکبیان قانون منع به کارگیری بازنشستگان را قانونی اکمل و احسن ارزیابی کرد و ادامه داد: اما اگر این قانون خلاء قانونی دارد رئیس جمهور محترم و کمیسیون های مجلس آن را به مجلس بیاورند تا در مجلس تصویب شود.

کواکبیان در ابتدای سخنان خود 10 آذر روز مجلس و سالروز شهادت شهید مدرس، 11 آذر سالروز شهادت میرزا کوچک خان جنگلی، 12 آذر روز جهانی معلولان و سالروز تصویب قانون اساسی را گرامی داشت و دعا کرد : امیدوارم ما نمایندگان و تمامی مسئولین اجرایی بتوانیم مدرس وار با هرگونه فساد مبارزه کنیم و ساده زیست باشیم.

اگر چه کواکبیان برای پذیرش بازنشستگی از طرف نیروهای باسابقه دست به دامن رئیس جمهور شد اما رئیس جمهور همچنان با مشاورانی محشور است که طبق قانون در زمره بازنشستگان هستند. 

نویسنده:نغمه علی بیک زاده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: