پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۹۵۶۸
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۳
امیر خجسته:
امروز 11 آذرماه 97 در صحن علنی مجلس نمایندگان برای پاسخگویی رئیس جمهور به شرایط بهداشت و درمان و بیمه تکمیلی ایثارگران درحال جمع آوری امضاء بودند.


به گزارش گیتی آنلاین امروز در صحن علنی مجلس  امیرخجسته نماینده مردم همدان از رئیس جمهور خواست که بنیاد شهید را مکلف کند که هزینه های بهداشت و درمان و بیمه تکمیلی جانبازان و ایثارگران را برعهده بگیرد. 

خجسته گفت: ایثارگران سرمایه های نظام هستند و نباید به آنها ظلم شود.

وی تاکید کرد: با روح و روان و اعصاب جانبازان بازی نکنید. نماینده مردم همدان ادامه داد: ایثارگران کسانی هستند که برای این انقلاب جان دادند، خون دادند و نباید مورد بی حرمتی واقع شوند و در وزارتخانه ها سرگردان باشند. 

این نماینده مجلس شورای اسلامی افزود: آقای رئیس جمهور، هیئت محترم دولت و دوستان مجلس، ایثارگران باید تا هر زمانی که زنده هستند روی چشم ما جای داشته باشند. 
وی پرسید: چرا پرداخت هزینه تحصیلی فرزندان و حق مأموریت جانبازان و فرزندان شهدا رها شده است؟ 

وی گفت: نیازهای ایثارگران باید تأمین اعتبار شود و برطرف شود. 

خجسته مطرح کرد: آقای روحانی در هیئت وزیران در بخشنامه ای که داشتید پرداخت بیمه تکمیلی ایثارگران را از بنیاد شهید گرفتید و به وزارتخانه ها سپردید. وی پرسید: با کدام بودجه ؟

خجسته گفت: کسی پاسخگوی ایثارگران اعصاب و روان، ضایعه نخاعی و قطع نخاعی ما نیست. همه اینها بلاتکلیف هستند و احساس می کنند که مورد بی حرمتی قرارگرفته اند. 

وی مطرح کرد: در هیئت دولت بنیاد شهید هم از حقوق ایثارگران دفاع نکرده و هیئت دولت را توجیه نکرده و الان عنوان می شود هزینه های درمان جانبازان از سرجمع داده شود. وزارتخانه ها هم اعلام می کنند که ما سرجمعی نداریم!

امیرخجسته عنوان کرد: ما یکی از امن ترین کشورهای دنیا هستیم و این دستاورد جانفشانی ایثارگران است. 

به گزارش گیتی آنلاین در صحن علنی، جنب و جوشی به چشم می خورد که دلیل آن جمع آوری امضاء برای سوال از رئیس جمهور درباره وضعیت بهداشت و درمان و بیمه تکمیلی  ایثارگران بود.


نویسنده:نغمه علی بیک زاده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: