پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۹۵۸۹
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۳
گیتی آنلاین- فیلم کوتاه آر یو والیبال که یکی از پرافتخارترین آثار کوتاه تاریخ سینمای ایران در جشنواره های بین المللی است، توانست جایزه بهترین فیلم کوتاه فستیوال فیلمهای ورزشی کنیا را به خود اختصاص دهد.

به گزارش گیتی آنلاین به نقل از مقیم، فیلم کوتاه آر یو والیبال که یکی از پرافتخارترین آثار کوتاه تاریخ سینمای ایران در جشنواره های بین المللی است، در  بیش از دویست  جشنواره جهانی به  رقابت پرداخته است. 

امسال صلیب سرخ جهانی، این فیلم را در سالگرد حمله اتمی به هیروشیما و ناکازاکی برای مسئولین و رییس جمهورهای کشورهای مختلف در شهر ناکازاکی به نمایش گذاشت. 
این فیلم کوتاه تا به حال توانسته مهمترین جوایز جشنواره فیلم‌های ورزشی از جمله جایزه بزرگ فستیوال فیلم‌های ورزشی میلان، جایزه بزرگ فستیوال ورزشی بارسلون و دو جایزه بهترین فیلم و بهترین کارگردانی از جشنواره فیلم‌های ورزشی تهران را کسب کند. 

آر یو والیبال درباره گروهی پناهجوی عرب زبان است که به مرزهای یک کشور انگلیسی زبان می‌رسند. مرز بسته است و هر روز پناهجویان با سربازهای مرزی درگیر می‌شوند تا اینکه چند کودک راه را برای ارتباط این دو گروه باز می‌کنند.

 

عوامل اين فيلم:  نويسنده و كارگردان :محمد بخشى 
تهيه كننده : نيما ربيعى
 مشاور :احمد شجاعيان 
بازيگران: 
نعيم شيخ محبوبى 
ياسمين صلحى
حامد ندرى
ابراهيم عموره
مهدى حسينى
 محسن داداش زاده
دستيار اول و برنامه ريز:
سعيد آهنج
مدير فيلم بردارى : مهدى اميرى
صدا_بردار:امير حاتمى
تدوين:اسماعيل عليزاده
صداگذار:احسان افشاريان
موزيك:بهنود يخچالى
طراح صحنه و لباس: سامان دلشاد
گريم: رسول نعمتى
دستیار  تهیه : صبا حمزویان

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: