پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۹۵۹۱
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۰
خرم آباد- رئیس مجمع خیرین سلامت ازنا گفت: حدود ۲ میلیارد تومان از طرف خیرین به حوزه سلامت شهرستان ازنا کمک شده است.

به گزارش گیتی آنلاین، حجت‌الاسلام علیرضا نصیرالاسلامی ، اظهار داشت: خیرین حدود 2 میلیارد تومان به حوزه سلامت شهرستان ازنا کمک کرده‌اند که البته معادل همین مبلغ نیز ا ز طرف دانشگاه علوم پزشکی به شهرستان ازنا کمک شده است.

وی افزود: از مهمترین پروژه‌های خیرساز در این شهرستان می‌توان به احداث مرکز تصویربرداری، افتتاح حسینیه و همراه سرای بیماران در بیمارستان امام علی(ع) اشاره کرد؛ همچنین یک مرکز تخصصی دیالیز راه‌اندازی شده که از نظر امکانات، بهترین مرکز دیالیز استان لرستان است و نیز باند فرود بالگرد اورژانس هوایی و پارکینگ بیمارستان امام علی (ع) از دیگر پروژه‌های خیرساز مهم شهرستان ازنا بوده است.

گام نخست راه‌اندازی پرونده الکترونیک سلامت در بیمارستان‌های فارس اجرا می‌شود

سهم 25 درصدی گروه‌های پرستاری در تولید علم در حوزه سلامت

در ابتدای اجرای "طرح تحول سلامت" بی‌احتیاطی شد

رئیس مجمع خیرین سلامت ازنا عنوان کرد: درصدد بودیم که یک مرکز تخصصی تشخیص و درمان سرطان در شهرستان ازنا راه‌اندازی کنیم که برای تأسیس آن هشت هزار متر زمین اهدا شده بود و پروفسور پارسایی نیز ضمن تأیید این کار، قرار بود که تجهیزات ساخت این مرکز را تهیه کند اما مـتأسفانه کارشکنی‌هایی صورت گرفت با این بهانه که باید حتماً این پروژه در مرکز استان راه‌اندازی شود و در نهایت هم دیدیم که به احداث چند اتاق در بیمارستان شهید رحیمی خرم‌آباد اکتفا شد.

وی با بیان اینکه مجمع خیرین سلامت ازنا به عنوان برترین مجمع کشور شناخته شده، تصریح کرد: در شهرستان ازنا هنوز هم نیازهای بهداشتی درمانی زیادی وجود دارد که همت خیرین را می‌طلبد تا با مشارکت مردم اقدامات ماندگاری در حوزه سلامت انجام بگیرد.

نصیرالاسلامی با اشاره به ضرورت شفاف‌سازی در رابطه با عملکرد مجمع خیرین ازنا، خاطرنشان کرد: ما از هر تریبونی برای اطلاع‌رسانی در رابطه با گزارش عملکرد مجمع استفاده می‌کنیم و سعی می‌کنیم که مردم را در جریان نحوه هزینه‌کرد کمک‌های مردمی قرار دهیم.

وی بیان کرد: باید خیرین از طرف مسئولان مورد تجلیل و تقدیر قرار گیرند تا به ادامه مسیر ترغیب شوند.

 

منبع : تسنیم

 

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: