پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۹۵۹۷
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۲
با تلاش سازمان زیباسازی شهرداری کاشان صورت گرفت
مدیر عامل سازمان زیباسازی شهرداری کاشان از نصب المان یادمان ویژه چهاردهمین جشنواره ملی تئاترمهر کاشان خبر داد.
به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی چهاردهمین جشنواره ملی تئاتر مهر کاشان، محمد علی پیراسته پیرامون ساخت و نصب این المان گفت: با توجه به برگزاری چهارده دوره جشنواره ملی تئاتر مهر کاشان به همت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان، همزمان با برگزاری این رویداد هنری در کاشان به سفارش این سازمان ، المان یادمان جشنواره  ساخته و روبروی ساختمان مرکزی شهرداری کاشان نصب شد.
وی با اشاره با اینکه جنس این سازه ۱۰۰درصد فلز و دارای ارتفاع ۳ متر و ۸۰ سانتیمتراست، اظهار داشت: این المان باهنرمندی محمد خاکی و حسین اکرمی دو تن از هنرمندان کاشانی برگرفته از نماد جشنواره ملی تئاتر مهر کاشان که از نقش بز سیلک است ، به منظور ارائه آیینه ای از جشنواره ملی تئاتر مهر در فضای شهری و معرفی این جشنواره ساخته و نصب شده است . 
مدیر عامل سازمان زیباسازی شهرداری کاشان یادآور شد: در طراحی المان یادمان جشنواره ملی تئاتر مهر از از نقش بز با شاخ های خمیده، سمبل کامیابی و باران الهی که بر روی سفالینه های تپه های باستانی سیلک با تمدن ۷ هزار ساله نقش بسته ، استفاده شده است .
پیراسته اظهار داشت: المان یادمان جشنواره ملی تئاترمهر کاشان با هدف ارتقاء سطح بینش شهروندان نسبت به هنرهای تجسمی و همچنین گسترش و غنا بخشیدن به فضاهای شهری و نمایش مفاهیم فرهنگی و هنری به سفارش سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری و با تلاش سازمان زیبا سازی شهرداری کاشان ساخته و نصب شده است.
گفتنی است چهاردهمین جشنواره ملی تئاتر مهر کاشان با تلاش سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان و با حمایت مرکز هنرهای نمایشی با رقابت گروه های هنری از سراسر کشور ۹ تا ۱۵ آذر ماه به میزبانی فرهنگ سرای مهر در کاشان برگزار می شود.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: