پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۹۶۴۱
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۹
خرم آباد- عضوشورای اسلامی شهر خرم آباد گفت : زمانی اکثریت و اقلیت به وجود می آید که افرادی به دنبال تمامیت خواهی و نفع شخصی باشند.

به گزارش گیتی آنلاین، اسماعیل رضایی در چهل و هفتمین جلسه علنی شورای شهر  خرم آباد که در سالن جلسات شورا برگزار شد بابیان اینکه زمانی اکثریت و اقلیت به وجود می آید که  افرادی به دنبال تمامیت خواهی و نفع شخصی باشند اظهار داشت: اختلاف نظر یک امر طبیعی است و حتی دریک خانواده سه نفره نیز اختلاف نظر است و کاش نارضایتی ها و گلایه ها به خاطر خدمت به مردم باشد.

وی افزود:هدف شورای پنجم حل مشکلات مردم و رابط بین آنها و مسولان جهت خدمت به مردم است برهمین  هیچ یک از اعضای شورای پنجم به دنبال اهداف شخصی نخواهد بود.

رضایی با انتقاد از عضو شورای شهر خرم آباد درشورای عالی استان ها  عنوان کرد: با توجه به اینکه یکی از مشکلات اصلی شهر خرم آباد وضعیت نامناسب آسفالت خیابان های شهر است ولی دراین مدت  حضور در شورای عالی استان ها هیچ گاه فریاد نزدید که چرا قیر  هر تن یک میلیون و صد هزار تومان در این مدت به ۵میلیون تومان رسید این در حالی است که مردم از اعضای شورای شهر و مجموعه شهرداری انتظار ابتدایی ترین خدمت که آسفالت خیابان ها را دارند و بهتر است به عنوان نماینده مردم مشکلات مردم رافریاد بزنیم.

عضو شورای شهر خرم آباد با اشاره به اینکه درشورای پنجم همواره به دنبال شفاف سازی هستیم خاطرنشان  کرد: رسانه رکن چهارم دموکراسی است و شورای پنجم هیچ چیز پنهانی از مردم و اصحاب رسانه ندارد و هر تصمیمی در شورا گرفته می شود در راستای توسعه شهر است.

 

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: