پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۹۶۴۵
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۹
خرم آباد- رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر خرم آباد از نامگذاری دو پل در حال ساخت بر روی رودخانه خرم آباد خبر داد و گفت: پل افلاک و پل شهدای حاج عمران بیشترین نام پیشنهادی از طرف مردم بودند.

به گزارش گیتی آنلاین، رستم کوشکی در جلسه کمیسیون فرهنگی اجتماعی و زیست شهری با اشاره به برگزاری ششمین جلسه این کمیسیون اظهار داشت: در این جلسه موضوع نامگذاری دو پل روی رودخانه خرم آباد ساعت ها مورد بحث کارشناسی قرار گرفت و به این نتیجه رسیدیم که این نامگذاری را به مردم واگذار کنیم.

وی افزود:جهت نامگذاری دو پل بر روی رودخانه خرم آباد در فضای مجازی  فراخوانی منتشر شد واز کارشناسان و صاحبنظران درخواست کردیم در این نامگذاری مشارکت کنند در همین راستا پیشنهاداتی به کمیسیون فرهنگی شورای شهر ارسال شد .

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر خرم آباد عنوان کرد: براساس بررسی پیشنهادات ارسالی مردم به شورای شهر بیشترین نام پیشنهادی برای پل  جنب قلعه فلک الافلاک پل گردشگری و پل افلاک بود که با بررسی های کارشناسی اعضای کمیسیون فرهنگی  پل افلاک به عنوان پیشنهاد این کمیسیون  انتخاب شد.

وی با اشاره به نامگذاری دیگر پل روی رودخانه تصریح کرد :  این پل به اسم شهدای حاج عمران مزین خواهد شد . در همین راستا در کمیسیون عمران پل افلاک و پل شهدای حاج عمران  به تایید این کمیسیون رسید و جهت بحث و بررسی و تصویب  اعضای شورای شهر خرم آبادبه صحن رسمی شورا ارسال می شود.

کوشکی خاطرنشان کرد:لازم به ذکر است نامگذاری این دو پل در حد پیشنهاد کمیسیون فرهنگی به شورا میباشد که در صورت تصویب اعضای شورا و تایید کمیته تطبیق فرمانداری شهرستان خرم آباد این پل ها نامگذاری خواهد شد

 

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: