پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۹۶۴۸
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۲
تقدیر تپه پاگر (ماسور ) رقم خورد
خرم آباد- رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر خرم آباد از تبدیل شدن تپه پاگر ماسور به منطقه زیبای شهری و گردشگری خبر داد و گفت : تپه پاگر منطقه ماسور گردشگر پذیر خواهد شد.

به گزارش گیتی آنلاین، سجاد بابایی عنوان کرد : در حال انعقاد قرارداد اولیه تپه پاگر با یکی از مشاورین مطرح کشور هستیم که این شخص صاحب ایده در کل کشور می باشد؛ این مشاور مطرح کشوری کسی است که پارک های کوهستانی پایتخت و کوه سنگی مشهد را طراحی نموده .

وی افزود: تپه پاگر به امید خداوند تبدیل به یکی از مناطق زیبا در سطح شهری خواهد شد نه محلی و منطقه ای .

مهندس جوان عضو شورای اسلامی شهر خرم آباد خاطرنشان ساخت: بعد از دهه ها با آمدن و رفتن شوراها و شهرداران بسیار کسی نتوانسته بود پاگر را ساماندهی کند الحمدالله قسمت عمده آن آسفالت شده و اگر رفع معارض شود بخش دیگرش نیز آسفالت خواهد شد

وی تصریح نمود: اگر منابع طبیعی زمینی در بالا دست کلانتری ۱۶ پشته حسین آباد در اختیار ما قرار دهد یک پارک در آن محله احداث خواهیم کرد .

سجاد بابایی خبر خوش دیگری هم داشت : یکی از طرح هایی که اعضای شورا و شهردار در نظر دارند کمربند جنوبی است که اگر احداث شود چون منزل مسکونی سد راه ما نیست و همه زمین کشاورزی هستند به راحتی می توانیم کمبودهای ماسور را از سرانه های ورزشی تا بهداشتی و فضای سبز و .... جبران نماییم

وی افتخار خود را بر زبان راند و اذعان داشت : افتخار من و چند تن از اعضای شورای شهر این است که بچه جنوب شهر هستیم ؛ ولی با کمال تاسف باید بگویم زمانی که ماسور را به شهر الحاق نموده اند هیچ سرانه ای که لازمه شهرنشینی باشد برایش در نظر نگرفته اند، تمام سعی ما این است بتوانیم گوشه ای از عقب افتادگی چند ساله ماسور و جنوب شهر را جبران کنیم .

گفتنی است جلسه رسیدگی به مشکلات ماسور و جنوب شهر با حضور حمیدرضا کرموند مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری لرستان ، برخی مسئولین مرتبط شهرداری ، فرمانداری و اسماعیل رضایی ، علی ماکنعلی ، اردشیر دریکوند اعضای شورای اسلامی شهر خرم آباد در صحن این شورا برگزار شد.

نکته ای که در این جلسه نظرم را جلب کرد دعوت و حضور برخی از اهالی و فعالین منطقه ماسور و پشته حسین آباد بود از جمله آقای مروت آرا ، دریکوند و اکبر عروج زاده که هر کدام دفاع های جانانه و در خور شان مناطق خود را در پشت تریبون های صحن علنی شورا بر زبان جاری ساختند که به نمایندگی از مردم مناطق آنها از این عزیزان کمال تشکر و سپاس را داریم .

سجاد بابایی در این رابطه نیز گفت : این جلسه با حضور شهروندان جنوب شهر برای اولین بار است که برگزار می شود و در نظر است برای مناطق دیگر و رسیدگی به مشکلاتشان همین شیوه را در پیش بگیریم و دوره ای برگزار کنیم تا باز به جنوب  نیز به نمایندگی از مردم خرم آباد از وحید رشیدی شهردار تلاشگر خرم آباد و اعضای شورای شهر که به دنبال باز کردن گره های شهر هستند کمال تشکرو سپاس را دارد  

 

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: