پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۹۶۶۴
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۰
فرماندار آزادشهر از تخصیص بودجه هشت میلیارد ریالی از سوی معاونت امور مناطق محروم نهاد ریاست جمهوری برای اصلاح راه های روستایی این شهرستان خبر داد.
به گزارش گیتی آنلاین ؛ سیدرسول حسینی اظهار داشت: در بازدید معاون امور روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری در مرداد ماه سال جاری، محرومیت برخی روستانشینان منطقه از داشتن راه ارتباطی مناسب به عنوان یکی از دغدغه های اصلی آنان اعلام شد.
وی افزود: پس از انجام مکاتبات و پیگیری های لازم، سرانجام در هفته جاری از سوی معاونت برنامه ریزی دفتر روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری با بودجه هشت میلیارد ریالی برای اصلاح راه های روستایی شهرستان موافقت و اختصاص داده شد.
فرماندار شهرستان آزادشهر گفت: با توجه به اینکه سید ابوالفضل رضوی معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری در بازدید شخصی از دو روستای منطقه شاهد نامناسب بودن راه ارتباطی آنها بود، از همین رو چهار میلیارد ریال برای زیرسازی و آسفالت راه روستای صاتلق بای زیتونلی در بخش مرکزی و چهار میلیارد ریال دیگر نیز برای اصلاح جاده روستای وطن از بخش چشمه ساران شهرستان آزادشهر اختصاص داده شده است.
حسینی خاطرنشان کرد: تامین این بودجه از محل اعتبارات ملی سال 97 است و به همین جهت بزودی با مشخص شدن پیمانکار، عملیات اجرایی این دو پروژه آغاز و تا پایان سال جاری نیز به پایان خواهد رسید.
شهرستان آزادشهر با 96 هزار نفر جمعیت در شرق گلستان قرار دارد./ایرنا

انتهای پیام /* 

نویسنده:رحمت گلستانی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: