پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۹۶۶۵
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۱
گیتی آنلاین _ سومین نشست رسیدگی به مشکلات بیمارستان امام خمینی (ره) در هفته جاری به ریاست سرپرست استانداری البرز، برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری گیتی آنلاین و به نقل از روابط عمومی   استانداری البرز، در این نشست که به منظور حل موانع بیمارستان امام خمینی (ره) و کارکنان آن ظهر پنجشنبه به ریاست سرپرست استانداری البرز و با حضور معاونان استانداری، فرماندار کرج، رییس سازمان همیاری شهرداری های استان و جمعی از مسئولان دستگاه های نظارتی و نماینده کارکنان بیمارستان برگزار شد، گزارشی از روند امور و اقدامات صورت گرفته توسط مسئولان مربوطه ارائه شده و نمایندگان کارکنان، چالش ها و دغدغه های خود را بیان کردند.
در ادامه سرپرست استانداری البرز با تاکید بر ضرورت تسریع در حل مشکلات بیمارستان و کارکنان آن، گفت: ما بعنوان نمایندگان دولت و نظام درصدد اتخاذ تدبیری اساسی برای حل این مشکل هستیم. 
دکتر شهبازی افزود: مصوبات و تصمیماتی که در این نشست مورد تایید مجموعه مسئولان ذیربط قرار می گیرد، در چهارچوب قوانین و مقررات و به منظور تسریع در رفع موانع است.
وی افزود: تعیین تکلیف بیمارستان باید در کمترین زمان ممکن صورت گیرد.
سرپرست استانداری البرز گفت: تجهیزات و امکانات بیمارستان امام خمینی (ره) یک ظرفیت بزرگ برای استان متراکم و پرجمعیت البرز محسوب می شود از این رو باید با تعامل و همراهی مجموعه استان نسبت به حل مشکل اقدام کرد.
وی افزود: در دولت تدبیر و امید اقدامات بزرگی در حوزه درمانی البرز صورت گرفته افزود: طی این مدت سرانه تخت بیمارستانی از 1.2 تخت برای هر هزار نفر به 4 تخت برای هر هزار نفر ارتقا یافته است.
دکتر شهبازی اضافه کرد: در خصوص حقوق کارکنان نیز تصمیم لازم گرفته می شود تا در اسرع وقت بخشی از این مطالبات پرداخت شود.
وی با بیان اینکه تعیین شرایط دوره انتقال به معنی عدم مسئولیت بنیاد شهید و امور ایثارگران و سازمان همیاری شهرداری های استان نیست، گفت: مجموعه استان کمک کار هستند تا در ابتدا مطالبات مالی بیمارستان، سپس تعیین تکلیف و سودآوری آن انجام پذیرد.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: