پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۱۹۶۶۷
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۵
سیستان و بلوچستان قهرمان مسابقات جام نشاط و تندرستی منطقه چهار کشور شد
به گزارش خبرنگار گیتی آنلاین، اختتامیه مسابقات جام نشاط و تندرستی منطقه چهار کشور که با حضور تیم های استان سیستان و بلوچستان، خراسان شمالی، رضوی و جنوبی در سالن شهید فهمیده، مجموعه ورزشی 17 شهریور زاهدان با هم به رقابت پرداخته بودند، برگزار شد.

این مسابقات در راستای توسعه ورزش  همگانی و ایجاد روحیه نشاط و شادابی در بین بانوان، طبق دستورالعمل معاونت بانوان وزارت ورزش و جوانان انجام شده، بطوریکه در رشته آمادگی جسمانی، در شش دستگاه شامل (دراز و نشست، پارالل، جامد یا پرش جفت، جابجای توپ مدیسنبال، طناب زنی و دوی با مانع و سرعت ) که هر تیم با هفت ورزشکار ( مادر، خاله، مادربزرگ، عمه و یا دختر) با هم به رقابت پرداختند و شور و نشاط وصف ناپذیری در سالن برگزاری مسابقات حکمفرما شده بود.

در پایان این رقابتها تیم سیستان و بلوچستان موفق شد بر سکوی قهرمانی تکیه بزند و استانهای خراسان شمالی و رضوی به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را از آن خود کردند.

 لازم به ذکر است؛ مراسم اختتامیه و اهدای کاپ های قهرمانی تیم های منتخب با حضور ادهم کرد مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان، خانم دکتر فاضلی مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری، امیر سرگزی رئیس هیات ورزشهای همگانی استان و مسئولین ورزش بانوان چهار استان شرکت کننده، صورت گرفت.


نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: