پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۱۹۶۷۲
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۰
با حضور اعضای شورای اسلامی شهر, شهردار زاهدان و جمعی از اعضای هیات علمی دانشگاه ,اولین بازار هفتگی بانوان افتتاح شد.
به گزارش خبرنگار گیتی آنلاین، مشاور امور بانوان شهرداری زاهدان گفت: با هدف حمایت از بانوان خود سرپرست و بد سرپرست و ایجاد اشتغال برای آنان اولین بازار هفتگی بانوان از امروز رسما آغاز بکار کرد.
نوشین حسابی مقدم افزود: اشتغال ,کسب درآمد و کمک به اقتصاد خانواده از مهمترین دغدغه های بانوان سرپرست خانوار است و بر این اساس پنج شنبه بازار بانوان افتتاح شد .
وی ادامه داد: این مکان در روزهای پنج شنبه محلی است برای امرار معاش و کسب درآمد بانوان و بالطبع پاسخی برای نیازهای شهروندان تا بتوانند خرید هفتگی یا روزمره خود را انجام بدهند. 
مشاور امور بانوان شهرداری ضمن ابراز خرسندی از نگاه ویژه ی مدیران ارشد شهرداری به مسائل زنان، ادامه داد: غرفه ها برای مدتی رایگان در اختیار بانوان قرار گرفته و امیدواریم این بازار هفتگی هم همچون جمعه بازار و دوشنبه بازار پر رونق شود.
گفتنی است، پنج شنبه بازار بانوان زاهدان در مقابل ضلع جنوبی پارک لاله واقع شده و از امروز 15 آذر ماه آغاز بکار کرد . این بازار با همکاری سازمان ساماندهی مشاغل شهرداری و سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری راه اندازی شد.

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: