پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۹۶۸۷
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۰۵:۴۵
خراسان جنوبی- فرمانده انتظامی استان از کشف 216 کیلو ترياك و 52 کیلو هروئین در شهرستان طبس طي عمليات مشترک پليس خراسان جنوبی و رضوی خبر داد.
گیتی آنلاین _به نقل از  پایگاه خبری پلیس، سردار"مجید شجاع" اظهار داشت: مأموران فرماندهی انتظامی شهرستان طبس با دریافت اطلاعاتی مبنی بر جابه جایی مواد مخدر توسط يك دستگاه خودروی سواري از مسيرهاي مواصلاتي این شهرستان به طرف استان های مرکزی کشور، موضوع را به صورت ویژه پیگیری کردند.
فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی بیان داشت: مأموران با هماهنگی مقام قضائی و با پشتیبانی عملیاتی پلیس خراسان رضوی در اقدامی هماهنگ محورهای مواصلاتی شهرستان طبس را تحت نظر قرار دادند که در محور "یزد - طبس" به یک دستگاه سواری سمند مشکوک و به راننده خودرو دستور ایست دادند.
سردار شجاع خاطرنشان کرد: راننده خودروی سمند با مشاهده مأموران بر سرعت خودرو افزود و به اخطارهای مکرر پلیس برای توقف توجهی نکرد که در نهایت با استفاده از قانون به کارگیری سلاح، لاستیک های خودرو مورد هدف قرار گرفت و خودرو متوقف شد.
وی بیان داشت: با توقف خودرو 2 نفر از سرنشینان آن که قصد داشتند، متواری شوند، بلافاصله توسط ماموران دستگیر شدند و در بازرسی از خودرو 216 کیلو تریاک و 52 کیلو هروئین پودری کشف شد.
فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی تصریح کرد: در ادامه این عملیات يك دستگاه خودروی پژو پارس كه رابط قاچاقچيان و اسکورت خودروی حمل مواد مخدر بود، توقیف و راننده آن دستگیر شد.
سردار شجاع با اشاره به اینکه در مجموع این عملیات 268 کیلو مواد مخدر کشف شده است؛ خاطر نشان کرد: 3 متهم دستگیر شده با تشکیل پرونده و دستور مقام قضائی روانه زندان شدند.
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: