پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۹۷۸۲
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۷ - ۰۱:۳۸
نماینده مردم همدان و فامنین:
نماینده مردم همدان وفامنین گفت: بودجه ۹۸ با وجود تولید دو میلیون و 430 هزار بشکه نفت با یک میلیون و پانصد بشکه بسته شده است تا به دنیاثابت کنیم بدون فروش نفت می توانیم بایستیم و توطئه ها نمی تواند ایران را متوقف کند.

 به گزارش گیتی آنلاین، وی با بیان اینکه پیش‌بینی برای قیمت نفت در سال آینده بالای 80 دلار است گفت: بودجه ۹۸ را براساس ۵۴ دلار می بندیم تا در صورت بروز هرگونه تحریم به مشکلی برخورد نکنیم. ما برای اجرای بودجه و عبور از این معبر به رضایت و اعتماد عمومی نیاز داریم و باید به سمتی حرکت کنیم تا تدابیری را برای اقشار کم درآمد در بودجه 98 داشته باشیم.

 حاجی بابایی گفت: دولت دست مجلس را باز گذاشته است و تبصره 14 درآمد حاصل از یارانه است که در آن هیچ تغییری به وجود نیامده است و تاثیرگذارترین تبصره در بودجه ۹۷ و ۹۸ بوده که ۱۱۰ هزار میلیارد تومان اعتبار این تبصره در سال ۹۷ بوده است  که ممکن است به ۲۰۰ هزار میلیارد تومان نیز افزایش یابد.

 حاجی بابایی گفت: این تبصره به هدفمندی یارانه‌ها اختصاص دارد که  برای نخستین بار در سال ۹۷ با پیگیری‌های متعدد در مجلس برقرار شد.

  وی گفت: باید به کارمندان و بازنشستگان بیشتر توجه داشته باشیم چرا که به تورم موجود در کشور بازنشستگان و کارمندان ما در سختی زندگی می‌کنند، مجلس به دنبال اجرای قانون همسان سازی حقوق شاغلین و بازنشستگان است.

 نماینده همدان گفت: افرایش ۲۰ درصدی حقوق کارمندان و بازنشستگان با تورم کشنده جامعه پاسخگو نیست.

 

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: