پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۹۷۹۶
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۵
مدیرعامل شرکت شهر سالم در بازدید از «یازدهمین جشنواره ارگانیک تهران»:
مدیرعامل شرکت شهر سالم در بازدید از «یازدهمین جشنواره ارگانیک تهران» با اشاره به تاثیر تغذیه سالم بر سلامت شهروندان گفت: باید با افزایش تولید، قیمت محصولات ارگانیک کاهش یابد، تا مصرف آن برای عموم شهروندان امکان پذیر گردد.
 به گزارش گروه شهری گیتی آنلاین به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران؛ دکتر حمید چوبینه با تاکید بر نتایج مثبت جشنواره ارگانیک بر تولید محصول ارگانیک و اصلاح فرهنگ تغذیه، گفت: آنچه که سلامت شهروندان را در حوزه تغذیه تامین می‌کند، استمرار مصرف محصولات سالم و ارگانیک است که جشنواره ارگانیک باید آغازگر این فرآیند باشد و در ادامه با ایجاد فروشگاه‌های دائمی محصولات ارگانیک، دسترسی شهروندان به این محصولات فراهم شود.
وی از جشنواره ارگانیک به عنوان بسترساز تغییرات پایدار در حوزه سلامت نام برد و افزود: جشنواره ارگانیک فرصتی است که هم شهروندان به فواید محصولات ارگانیک آشنا شوند و هم تولیدکنندگان، بازار مصرف تولیدات خود را شناسایی کنند.
مدیرعامل شرکت شهر سالم در پایان، با تاکید بر دستاوردهای جشنواره ارگانیک و تاثیر ایده‌ها و طرح‌های سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار پیشبرد این جشنواره، خاطرنشان کرد: با حضور مدیریت جدید در سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران، به نظر می‌رسد این سازمان دور تازه‌ای از رشد و تحول را تجربه کند. 
گفتنی است، «یازدهمین جشنواره ارگانیک تهران» با عنوان «یلدای ارگانیک» از بیست و دوم آذر ماه تا سی‌ام آذر ماه (شب یلدا) در بوستان گفت‌وگو آماده پذیرایی از شهروندان می‌باشد.
نویسنده:اکرم سادات حسینی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: