پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۹۸۴۰
تاریخ انتشار: ۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۰
خدا محوری، تکلیف محوری، مردم دوستی، ساده زیستی، شفافیت و صداقت و ولایت پذیری از شاخصه های فرهنگ بسیجی است.

به گزارش گروه کشاورزی گیتی آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی،نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی در مراسم تکریم و معارفه فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت جهاد کشاورزی امروز دوشنبه در سالن خوشه این وزارت برگزار شد،اظهار داشت: بسیج و بسیجی واژه و اصطلاحی است که در انقلاب اسلامی به وجود آمده و با شکل گرفتن این نهاد یک جریان ایجاد شد.

وی با تاکید بر این که باید فرهنگ بسیجی را تبلیغ کنیم افزود: فرهنگ یک جامعه هویت و شناسنامه آن جامعه است و عزت، خودباوری، تلاش و پشتکار در پرتو فرهنگ شکل می گیرد، بنابراین بیش از ۱۶۰۰ تعریف در مورد فرهنگ شده اما فرهنگ بسیجی باید تبلیغ شود تا سبک زندگی با فرهنگ بسیجی شکل گیرد.

نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی با اشاره به اینکه وزیر جهاد کشاورزی نیروی مخلص بسیجی است، اذعان داشت: وزیر جهاد کشاورزی،معاونین و مدیران این وزارتخانه شبانه روزی در بیابان ها، دشت ها، دامداری های شهرستان ها بسیجی وار در حال فعالیت هستند، همچنین نیروی انسانی وزارت جهاد کشاورزی بسیجی بوده و تفکر و روحیه بسیجی دارند.

وی خاطرنشان ساخت:خدا محوری، تکلیف محوری، مردم دوستی، ساده زیستی، شفافیت و صداقت و ولایت پذیری از شاخصه های فرهنگ بسیجی است.

نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی افزود: اخلاص، نمایانگر ایمان و تقوای بسیجی است و خدا در گفتار و رفتار بسیجی موج می زند.

وی گفت: وزارت جهاد کشاورزی، وزارتخانه ای است که تغذیه، معیشت و سلامت مردم را با وجود تحریم های ظالمانه تامین می کند، پس با ارائه برنامه به بسیج می توان اهداف و برنامه های بخش کشاورزی را پیش برد.

در این مراسم پیمان فلسفی به عنوان فرمانده جدید مرکز مقاومت بسیج وزارت جهاد کشاورزی معرفی و از خدمات رضا فراهانی فرمانده سابق این مرکز تجلیل شد.

نویسنده:اکرم سادات حسینی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: