پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۱۹۹۸۸
تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۵
انگیزه و روحیه به کشتی آزاد برگشته است
سرمربی تیم ملی کشتی آزاد گفت: در سال‌های اخیر اشتباهات زیادی وجود داشته که اگر نبود وضع کشتی این نبود، اما دلیل نمی‌شود به بزرگان کشتی بی‌احترامی شود.

غلامرضا محمدی درباره آغاز اولین اردوی تیم ملی کشتی آزاد گفت: اولین اردو است که بعد از مسابقات جهانی مجارستان شروع شد و سعی کردیم از تمام ظرفیت‌های کشتی استفاده کنیم. برای این اردو 36 نفر را دعوت کردیم، اما اگر جا داشتیم شاید 50 نفر را دعوت می‌کردیم.

* تقوی و یزدانی خودشان باید تصمیم بگیرند که می‌توانند قدم در مسیر موفقیت بگذارند یا نه

وی درباره دعوت از نفراتی مانند تقوی و یزدانی که سال‌ها از کشتی دور بودند گفت: سعی کردیم احترام همه را حفظ کنیم؛ الان مهدی تقوی و رضا یزدانی به اردو دعوت شده‌اند، اما خودشان باید تصمیم بگیرند که می‌توانند قدم در مسیر موفقیت بگذارند یا نه. اگر توانستند که چه خوب، اما اگر هم نتوانستند آنها در هنگام خداحافظی از کشتی ذهنیت خوبی خواهند داشت و با خاطره خوبی کنار می‌روند.

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد درباره شرایط سنی برخی کشتی‌گیران دعوت شده گفت: در همین مسابقات جهانی امسال کشتی‌گیرانی مانند حسن اُف و باتیروف خوش درخشیدند. وقتی این افراد به اضافه شعبان اف و رودریگز می توانند، چرا مهدی تقوی نتواند؟ ضمن اینکه ما در این اردو نفرات جوان را در کنار قدیمی‌ها قرار دادیم و این برای کشتی بسیار خوب است. کشتی‌گیران جوان از قدیمی‌ها انگیزه می‌گیرند.

 

* کشتی به آرامش رسیده است

محمدی با اشاره به اینکه کشتی به آرامش رسیده است و این از همین اردو مشخص است، تصریح کرد: همه از حضور در اردو راضی هستند و این یک اتفاق مهم برای کشتی است. انگیزه و روحیه به تیم برگشته است و این مایه امیدواری برای همه ما هست.

وی درباره تغییرات در فدراسیون و کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد گفت: همیشه اعتقاد داشتم که باید احترام بزرگان کشتی حفظ شود. البته مشخص است که در سال‌های اخیر اشتباهات زیادی وجود داشته که اگر نبود وضع کشتی این نبود، اما اینها نباید باعث شود که به بزرگان کشتی بی‌احترامی شود. باید نقد سازنده انجام شود، اما در فضایی محترمانه و در شان کشتی.

* قول می‌دهیم برای بهترین نتیجه تلاش کنیم

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد درباره تکرار موفقیت‌های نوجوانان در رده سنی بزرگسالان گفت: 2 سال در رده نوجوانان کار کردیم و موفقیت‌های خوبی کسب کردیم، اما اینکه در رده بزرگسالان این موفقیت‌ها تکرار شود آرزو و هدف ماست، اما کار بسیار سختی است.

محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، خاطر نشان کرد: سال آینده مسابقات جهانی در قزاقستان برگزار می‌شود که سهمیه بازی‌های المپیک در آن توزیع می‌شود؛ آنهم در حالی که تعداد سهمیه‌ها کاهش پیدا کرده است. اینکه بخواهیم نتایج ضعیف 2 دوره گذشته را جبران کنیم اصلا ساده نیست. فقط می‌توانیم قول بدهیم که در تمام روزهای باقیمانده تمام تلاش خود را به کار بگیریم تا بهترین نتیجه حاصل شود.

انتهای پیام/س

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: