پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۰۱۲۱
تاریخ انتشار: ۰۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۴
مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران:
مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار با تاکید بر رضایت تولیدکنندگان محصولات ارگانیک و حضور 40 هزار نفری شهروندان در «یازدهمین جشنواره ارگانیک تهران» گفت: دستاوردها و تجارب این جشواره، مسیر تازه‌ای در خدمات رسانی به شهروندان را پیش روی سازمان مدیریت میادین نهاده است که باید از آن به خوبی استفاده کنیم.
به گزارش گروه شهری گیتی آنلاین به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران؛ سید سعید راد با اشاره به «یازدهمین جشنواره ارگانیک تهران» که به مدت 9 روز، از بیست و دوم تا سی ام آذرماه در بوستان گفت و گو برگزار شد، اظهار کرد: در این جشنواره که با شعار «غذای سالم؛ شهروند سالم؛ شهر سالم» برگزار شد، سنت یلدا با عبارت یلداى ارگانیک مورد توجه ویژه قرار گرفت و تلاش شد تا ضمن ارائه خدمات مناسب این شب به شهروندان، با ایجاد فضای شاد، شور و نشاط را به شهروندان هدیه کنیم.
وی به حضور شهردار تهران در جشنواره ارگانیک اشاره کرد و افزود: شهردار محترم تهران دو بار در جشنواره حضور یافتند - یک بار برای مراسم افتتاحیه و یک بار برای بازدید سرزده – که این مهم، نشان دهنده اهمیتی است که ایشان برای موضوع سلامت شهروندان قائل هستند.
راد تصریح کرد: علاوه بر شهردار محترم تهران، نیمی از اعضای شورای اسلامی شهر تهران، بیش از ده نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، رئیس سازمان غذا و دارو و بسیاری از مقامات و مسئولان دستگاه های مختلف از این جشنواره دیدن کردند که بیانگر ابعاد ملی «جشنواره ارگانیک تهران» است.
مدیرعامل سازمان مدیریت شهرداری تهران در پایان با اشاره به نقش تغذیه سالم در سلامت شهروندان، خاطرنشان کرد: این سازمان علاوه بر ارائه مایحتاج شهروندان با قیمت مناسب و کیفیت مطلوب، به دنبال اصلاح الگوی مصرف و سبک غذایی شهروندان نیز است که این موضوع در «جشنواره ارگانیک تهران» نمود ویژ‌ه‌ای داشت.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: