پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۲۰۳۲۸
تاریخ انتشار: ۰۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۸
محمدرضا سالک، سرمربی تیم والیبال خاتم اردکان گفت: تمام تلاشمان برای شکست شهرداری ورامین انجام خواهیم داد.
محمدرضا سالک،سرمربی تیم والیبال خاتم اردکان، در گفتگو با خبرنگار گیتی آنلاین در مورد بازی تیمش مقابل شهرداری ورامین گفت: تمرینات خوبی در تعطیلات تیم فصل پشت سر گذاشتم و می دانیم در مقابل تیم قوی بازی داریم و با آنالیز بازی های این تیم به دنبال انتقام گرفتن بازی و برتری در ورامین هستیم. 
وی در مورد تیم شهرداری ورامین افزود: تیم شهرداری با توجه به بازیکنانش و همچنین شروع  زود هنگام تمرینات پیش فصل به طور قطع یکی از مدعیان قهرمانی لیگ برتر خواهد بود.
سالک در مورد جدایی فرهاد نظری افشار از خاتم اردکان خاطر نشان کرد: به طور قطع جدایی این بازیکن سابق تیم ملی به خاتم ضربه خواهد زد و برای جایگزینی اش با چند گزینه صحبت کرده ایم و به زودی جانشین نظری افشار به اردکان خواهد آمد.
وی در مورد جذب بازیکنانی که به رای کمیته انضباطی بازیکن آزاد شده اند، نیز گفت: این هشت بازیکن با تیم آینده شان به توافق رسیده و بعضا قرارداد رسمی شان را امضا کردند و به طور قطع از بازیکنان آزاد،کسی به جمع ما اضافه نخواهد شد.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:پیمان تبریزی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: