پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۰۳۵۶
تاریخ انتشار: ۰۵ دی ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۴
سرپرست سازمان سرمایه‌گذاری شهرداری تهران در دیدار با مدیرعامل سازمان مدیریت میادین:
سرپرست سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری تهران با تاکید بر لزوم حفظ منافع شهروندان در جریان سرمایه‌گذاری در پروژه ‌های شهری گفت: سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار از ظرفیت‌ بالایی برای سرمایه‌گذاری و جلب مشارکت‌های مردمی برخوردار است.
به گزارش گروه شهری گیتی آنلاین به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران؛ علی نیازی در دیدار با مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار با اشاره به خدمات این سازمان به شهروندان تهرانی افزود: شهروندان بیشترین تماس را به طور روزانه با سازمان مدیریت میادین دارند و این موضوع بر نحوء نگرش شهروندان نسبت به عملکرد شهرداری تهران مستقیم و موثر است.
وی به رضایتمندی شهروندان از خدمات میادین میوه و تره بار اشاره کرد و گفت: عرضه محصولات با کیفیت و قیمت مناسب به همراه برخورد شایسته با شهروندان، سه عامل تاثیرگذار در موفقیت این سازمان است.
مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران، اعتماد عمومی شهروندان به میادین میوه و تره بار به عنوان یک سرمایه بزرگ اجتماعی نام برد و تاکید کرد: برای ارائه خدمات بیشتر و بهتر به شهروندان، همه توان خود را به کار می‌گیریم.
سید سعید راد هدف سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار را کسب رضایت حداکثری شهروندان عنوان کرد و افزود: مشارکت مدنی، الگوی مناسبی است که نه تنها موجب گسترش کمی خدمات سازمان مدیریت میادین می‌شود، بلکه زمینه و فرصت مناسبی را برای ارتقای کیفی و کسب رضایت بیشتر شهروندان فراهم می‌کند.
گفتنی است، در پایان این دیدار، علی نیازی سرپرست سازمان سرمایه گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری تهران به همراه سید سعید راد، مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری از میدان مرکزی میوه و تره بار پایتخت دیدن کردند.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: