پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۰۵۶۱
تاریخ انتشار: ۰۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۰
رئیس کمیته نفت در کمیسیون انرژی مجلس:
فروش نفت در بورس جواب دندان شکنی برای ترامپ بود.
حسن بهرام نیا نماینده نهاوند در گفتگو با نغمه علی بیک زاده خبرنگار گیتی آنلاین درباره شرایط ادامه ارائه نفت در بورس گفت: ارائه نفت در بورس نیاز به قانون ندارد زیرا برای این کار در شورای هماهنگی سران سه قوه تصمیم گرفته شد. 
وی تصریح کرد: تصمیمی که در شورای هماهنگی سران سه قوه اتخاذ شود حکم حکومتی و حکم قانون دارد زیرا حضرت آقا این مجوز را داده‌اند.
بهرام نیا افزود: به هر صورت از طریق بورس، نفت در معرض مشتریان قرار گرفت که این اقدام خوبی است و تا الان هم دو بار نفت در بورس ارائه شده و ما بیش از یک میلیون بشکه نفت را در بورس فروختیم که استقبال خوبی هم شد. 
رئیس کمیته نفت در کمیسیون انرژی مجلس تصریح کرد: این یکی از کارهای شایسته بود که در وزارت نفت در قسمت شرکت نفت صورت پذیرفت و سازمان بورس هم همکاری خوبی داشت.
بهرام نیا گفت: تجربه نشان می‌دهد که استقبال می شود و فقط یک مقداری نیاز به همراهی هست.
نماینده نهاوند اظهار داشت: باید برای کسانی که می‌خواهند در بورس شرکت کنند بستر را هموار کنیم و در باره پولی که قرار است پرداخت شود خیلی سخت گیری نکنیم.
این نماینده مجلس اضافه کرد: پولی که قرار است پرداخت شود می‌تواند به صورت نقدی نباشد و در قالب وجه ضمانت قابل اعتمادی باشد.
رئیس کمیته نفت اذعان داشت بورس بهترین جایگاه برای دور زدن تحریم ها است هم از لحاظ مالی و هم از حیث سیاسی چون واقعا ایران به وسیله بورس جواب دندان شکنی به ترامپ داد آنها می‌گفتند ما حتی نمی گذاریم ۵۰۰ ۶۰۰ هزار بشکه نفت هم صادر شود و دیدند که ما اگر بخواهیم میتوانیم.
بهرام نیا تاکید کرد: منتها لازمه اش همدلی همراهی و یک مقداری روانکاری است برای کسانی که میخواهند در بورس شرکت کنند.
نویسنده:نغمه علی بیک زاده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: