پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۲۰۵۸۰
تاریخ انتشار: ۰۷ دی ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۴
حاجی بابایی:
نهم دی اثبات شد که بزرگترین قدرت تعیین کننده مردم هستند.


حمیدرضا حاجی بابایی در آستانه نهم دی ماه در جمع نمازگزاران شهرستان فامنین گفت: نهم دی  یاد آور جهش و نهضت عمومی مردمی است، حقیقتی که اثبات کرد، که بزرگترین قدرت تعیین کننده مردم هستند.


وی افزود: همزمان با ایامی که ۸۰ درصد جمعیت ایران در انتخابات شرکت کردند ویکپارچه با انسجام خود از نظام دفاع کردند،این اقتدار مردمی را دشمنان هدف گرفتند و  با توطئه بین المللی و داخلی این اقتدار مردمی را برای مردم به تهدید برای کشور تبدیل کردند.

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی گفت: همزمان با این که دنیا در برابر اقتدار ایران به زانو درآمده بود، آتش فتنه را در کشور انداختند که موجب از بین رفتن دستاوردهای حضور مردمی شود.


وی افزود: ماه ها بر طبل تفرقه کوبیدند و به دنبال ایجاد جنگ داخلی بودند، در برخی از نقاط کشور  فتنه های بزرگی برای کشور ایجاد کردند ، به گونه ای که آمریکا جسارت کرده بود که می تواند نظام را با مشکل مواجه کند.

وی گفت: روزهایی که به عاشورا وقرآن و روحانیت و تمامیت ایران توهین شد، اما بعداز سخنرانی رهبر معظم انقلاب در نماز جمعه تهران که شبیه به سخنرانی حضرت زهرا سلام الله علیها بود، مردم با حضور خود در نه دی اعلام انسجامی دوباره داشتند.

 رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی به گوشه ای از بیانات مقام ومعظم رهبری اشاره کرد و گفت: ایشان تاکید کردند که ای امام عصر(عج) جسم ناقصی دارم که به فدای تو و ارزشهای نظام مقدس جمهوری اسلامی.

وی اظهار داشت: این سخن رهبر از فدک بود، از نای امام حسن بود، فرمایشات ایشان پیام توسل به امام عصر (عج)بود . برای کسانی که علی (ع) را خانه نشین کرده بودند.
مقام معظم رهبری سخن از عاشورا گفتند و همه مظلومیت ائمه را در آن نماز جمعه به مردم یادآوری کردند.

حاجی بابایی گفت: اما مردم ما برخلاف کسانی که علی علیه السلام را در خانه نشاندند و اورا تنها گذاشتند، شرافتمندان  حضور پیدا کردند و در تاریخ ثبت کردند که در طول تاریخ مثل و مانند نداشته اند.

وی گفت: درود برشرافت وغیرت وبزرگی شما ملت بزرگ ایران که در طول تاریخ مشعشع شده است
 9 دی را باید گرامی داشت، 9 دی یک حرکت عمیق واحترام به تمام زیبایی های اسلام واهل بیت بود که یک بار دیگر عظمت ایران را به جهانیان نشان خواهد داد.

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی گفت: بودن با انقلاب یعنی بودن با ارزشها، یکی از عزیزترین روزهای  ما، یعنی نه دی از ۸ سال دفاع مقدس مهم تر است، زیرا بودند کسانی که از مین های جبهه های دفاع مقدس عبور کردند ولی نتوانستند از مین های توطئه های این روزها عبور کنند.


وی افزود: عظمت 9 دی در این بود که حماسه 9 دی  از ۸ سال دفاع مقدس سخت تر است زیرا کسانی بودند که از روی مین های ۸ سال دفاع مقدس عبور کردند اما در حرکت این روزهای انقلاب شکست خوردند .

حاجی بابایی گفت:  80 بار در دفاع مقدس پیروز باشی ولی امروز کنار رهبرت نباشی شکست خورده ای.


وی افزود: کسانی هستند که از فرصتها برای نارضایتی مردم استفاده می کنند، خدا لعنت کند مسئولینی که نظام مقدس جمهوری اسلامی را آبشخور سوءاستفاده و منافع شخصی کرده اند.
خدا لعنت کند کسانی که با سوء استفاده و سلب اعتماد این مردم به دنبال اهداف شخصی خود وخانواده خودشان بودند.

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی گفت: با تمام کارشکنی های دشمنان داخلی وخارجی پای نظام ایستاده ایم واین نظام را با هیچ چیزی عوض نخواهیم کرد.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: