پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۰۶۸۱
تاریخ انتشار: ۰۹ دی ۱۳۹۷ - ۰۴:۰۱
نماینده زاهدان:
محمدباسط درازهی نماینده سراوان، سیب، سوران و مهرستان برای پیگیری بسته بودن شعبه گمرک در حوزه انتخابیه اش به گمرک مراجعه کرده بود.

کمبود نیرو در گمرک پیگیری های درازهی برای فعال سازی شعبه گمرک در منطقه انتخابیه را بی نتیجه گذاشته بود. علیم یارمحمدی در گفتگو با نغمه علی بیک زاده خبرنگار گیتی آنلاین درباره مسئله ای که درباره برخورد کارمند گمرک با نماینده سراوان پیش آمد و هم در فضای مجازی و هم در اخبار کشور بسیار رسانه ای شد گفت: مراجعه نماینده به یک سازمان دولتی برای انجام یک کار شخصی نیست. 

نماینده مردم زاهدان بیان کرد: وقتی در منطقه انتخابیه نماینده ای سازمانی قصوری داشته باشد و کوتاهی کرده باشد از باب تذکر و از باب طرح سوال نماینده می رود تا با مسئولین آنجا مذاکره داشته باشد ، مشکلات حوزه انتخابیه خودش را برای بالاترین مقام آن دستگاه اطلاع رسانی کند. 

وی افزود: خب مراجعات ما به گمرک در مباحث گمرکی و صادرات و واردات کالاست . ما در شرقی ترین نقطه کشور قرارداریم و امرار معاش ما و معیشت ما از همین طریق واردات و صادرات است. نهایتا اگر آنجا باز نباشد و آنجا مسئول نداشته باشد به ویژه در منطقه ای که قبلا شعبه داشته و آنجا یکی از مرزهای رسمی کشور بوده و الان این وجود نداشته باشد مورد انتقاد مردم منطقه واقع می شود. 


یارمحمدی خبرداد: ایشان برای این که آن مسئول گمرک را دوباره برایشان تعیین کنند به گمرک مراجعه کرده اند.

نماینده مردم زاهدان در ادامه تصریح کرد: الان دولت با کمبود نیرو مواجه است و در بحث نیرو مشکل دارد به همین دلیل مسئولین گمرک از همکاری با نماینده سراوان طفره می رفتند و نتیجه پیگیری های نماینده مردم سراوان به آن برخوردی منجر شد که دیدید. 

نویسنده:نغمه علی بیک زاده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: