پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۰۶۸۹
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۳
فرمانده انتظامی استان البرز از کشف 500 کیلوگرم تریاک و حشیش خبر داد و گفت: در این میان پنج قاچاقچی دستگیر و خودرو افراد توقیف شد.

به گزارش پایگاه خبری گیتی آنلاین و به نقل از  فارس از البرز، سردار عباسعلی محمدیان پیش از ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران که در ستاد فرماندهای استان برگزار شد، اظهار داشت: طبق وعده به مردم در راستای مبارزه با سارقین و مجرمین به قول خود عمل کردیم و طی24 ساعت گذشته در 6 شهر نسبت به دستگیری سارقین و قاچاقچیان اقدام کردیم.

وی افزود: در این رابطه 64 سارق در قالب 15 اکیپ دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان البرز با بیان اینکه این افراد در قالب سارقین خودرو، زورگیران و سارقان منزل بودند، گفت: 30 دستگاه خودرو، تعدادی گوشی، لوازم و قطعات خودرو، مواد خوراکی از این افراد کشف شد که ارزش ریالی این اقلام بیش از پنج میلیارد تومان ارزیابی شد.

وی تصریح کرد: مالباختگان به ستاد فرماندهی دعوت خواهند شد تا اموال خود را بازپس گیرند.

محمدیان یادآور شد: برخی از سرقت‌ها به صورت طلا و پول بوده است که ضمن احتساب آن‌ها ارزش ریالی سرقت‌‌ها افزایش خواهد یافت.

وی تصریح کرد: شناسایی حساب‌های مالی و سرانجام فروش اموال در دستور کار پلیس قرار گرفته است.

کشف 500 کیلوگرم انواع مخدر

فرمانده انتظامی استان البرز در ادامه از کشف 500 کیلوگرم تریاک و حشیش خبر داد و گفت: در این میان پنج قاچاقچی دستگیر و خودرو افراد توقیف شد.

وی در ادامه به طرح جمع‌آوری معتادین متجاهر اشاره کرد و یادآور شد: اردوگاه ماده 16 در البرز به اندازه کافی وجود ندارد.

فرمانده انتظامی استان البرز معتقد است در فصل زمستان مشکلات بیشتری برای جمع‌آوری معتادین متجاهر وجود دارد.

محمدیان از اجرا شدن طرح ضربتی جمع‌آوری معتادین در طول هفته خبر داد و اضافه کرد: این طرح در دو روز از هفته انجام خواهد شد که همکاری دستگاه قضایی در این میان بسیار پررنگ بوده است.

کاهش نزاع دست‌جمعی در البرز

وی از کاهش آمار نزاع دست جمعی در البرز خبر داد و اضافه کرد: در راستای حفظ آرامش و امنیت در شهر اقداماتی صورت گرفته که آمار چاقوکشی در البرز به حداقل رسیده است.

فرمانده انتظامی استان البرز در ادامه خطاب به خلاف‌کاران سطح شهر هشدار داد: طی 48 ساعت بعدی به دستگیری و جمع‌آوری این افراد خواهیم پرداخت.

وی در پایان از طرح ایجاد امنیت در پایان سال خبر داد و خاطر نشان کرد: شب عید امسال نسبت به بقیه‌ ماه‌های سال امن تر خواهد بود.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: