پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۰۷۲۵
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۸
دبیر برگزاری جشنواره ابوذر در استان البرز گفت: استقبال از جشنواره استانی ابوذر نسبت به دو دوره گذشته بسیار خوب بوده و رشد 40 الی 50 درصدی در ارسال آثار داشتیم و بیش از 720 اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است.

ابراهیم نوروزی فر در گفتگو با خبرنگار گیتی آنلاین  به اهداف برگزاری سومین جشنواره رسانه ای ابوذر در استان البرز اشاره کرد و گفت: توسعه و تقویت جبهه رسانه تراز انقلاب اسلامی ، آماده سازی بستر و زیرساخت های لازم ،تولید محتوای ارزش های انقلابی ، تقویت و پرورش روحیه و آرمان های اسلامی از اهداف برگزاری جشنواره ابوذر می باشد.

وی ادامه داد: جشنواره در هشت بخش خبر، گزارش مکتوب، گزارش رادیویی، یادداشت، مصاحبه، فیلم کوتاه، موشن گرافی و عکس برگزار شد.

مسئول بسیج رسانه البرز بیان کرد: محورهای جشنواره شامل تولید ملی و اقتصاد مقاومتی، حمایت از کالای ایرانی، توسعه اشتغال و مبارزه با آسیب های اجتماعی، مسایل صنفی خبرنگاران، چهل سالگی انقلاب اسلامی، مدیریت شهری و اخلاق شهروندی، ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و رسانه در تراز انقلاب اسلامی تعیین شده بود.

نوروزی فر گفت: در نشستی که با نمایندگی آستان قدس رضوی در البرز داشتیم موافقت بر مشارکت این نمایندگی در جشنواره ابوذر با افزودن سه محور شد و  این سه محور شامل «سبک زندگی رضوی در خانواده»، «خادم و مخدوم با محوریت مساجد محله» و «سهم استان البرز در موقوفات و نذورات» است.
 استقبال از جشنواره استانی ابوذر نسبت به دو دوره گذشته بسیار خوب بوده و رشد 40 الی 50 درصدی در ارسال آثار داشتیم و بیش از 720 اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است که پس از داوری نهایی در اختتامیه جشنواره از برگزیدگان تجلیل بعمل خواهد آمد.

نوروزی فر گفت: به دلیل استقبال زیاد اصحاب رسان مهلت ارسال آثار از 5 آذر ماه تا 20آذر ماه تمدید شد و اختتامیه 19 دی ماه در تالار شهیدان نژاد فلاح با حضور مسئولین لشگری، کشوری ، استانی و اصحاب رسانه برگزار خواهد شد.


وی به دستاوردهای جشنواره اشاره کرد و عنوان کرد: مهمترین دستاورد مشارکت حداکثری اصحاب رسانه در این رویداد بزرگ رسانه ای در استان است، قلم هایی که زده شد، علاقمندی و شور و نشاطی که در بین اصحاب رسانه ایجاد شد و مشارکت دستگاه های فرهنگی در سومین دوره جشنواره عالی بود و دغدغه های جشنواره که سالن و مشارکت اصحاب رسانه بود در سومین دوره جشنواره کاملا برطرف شد.


نوروزی فر در پایان تاکید کرد: به اعتقاد من اصحاب رسانه البرز قلم های قوی ای دارند و توانستند در سالهای اخیر با تولید خبرهای جریان ساز در استان مفید واقع شوند و استان البرز در سال آینده ظرفیت میزبانی جشنواره رسانه کشوری را خواهد داشت.
نویسنده:مهیا حسن آبی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: