پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۰۷۹۴
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۴
زاهدان - جانشین فرمانده ناجا گفت: منطقه جنوب شرق کشور از امنیت مطلوبی برخوردار است و در بهترین شرایط قرار دارد.


به گزارش خبرنگار گیتی آنلاین و  به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار ایوب سلیمانی در حاشیه بازدید از مرزهای منطقه جنوب شرق کشور هدف از این بازدید را ارزیابی یگان های انتظامی و مرزی سیستان و بلوچستان عنوان و اظهار کرد: در این بازدید شاهد بودیم، ماموران انتظامی و مرزداران از آمادگی عالی و از روحیه بالایی برخوردار هستند.

وی با بیان اینکه موضوعاتی نظیر امنیت کشور و آرامش مردم برای ناجا خط قرمز محسوب می شود، تاکید کرد: هر فرد ، گروه و یا افرادی بخواهند به این موضوع خدشه ای وارد کنند به شدت با آنان برخورد می شود.

این مقام عالی انتظامی عنوان داشت: الحمدالله منطقه جنوب شرق کشور از امنیت مطلوبی برخوردار است و در بهترین شرایط قرار دارد.

سردار سلیمانی به کشف حدود ۱۳۵ تن مواد مخدر از ابتدای امسال تاکنون در سیستان و بلوچستان اشاره و بیان کرد: این میزان کشفیات نسبت به مدت مشابه در سال گذشته، از افزایش ۱۵ درصدی برخوردار بوده است البته با برنامه ریزی و تلاش های صورت گرفته امیدواریم روز به روز در این زمینه شاهد موفقیت های بیشتری باشیم.

جانشین فرمانده ناجا درباره آزادی باقیمانده گروگان های ربوده شده در مرز میرجاوه، گفت: رایزنی های لازم با دولت پاکستان برای آزادی آنان انجام شده و در حال پیگیری هستیم، امیدواریم بتوانیم هرچه سریعتر آنها را به کشور بازگردانیم.

نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: