پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۰۸۰۸
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۶
یکی از نزدیکان مصطفی هجری سرکرده گروهک تروریستی و تجزیه طلب دمکرات، رابط مستعفی این گروهک با رژیم سعودی را عامل جمهوری اسلامی خواند.

مسئول امنیت حزب دمکرات، جمال پورکریم را عامل ایران خواند

بدنبال استعفای جمال پورکریم عضو گروهک تروریستی دمکرات و مجری سابق تلویزیون تیشک.تی.وی، یکی از کادرهای دمکرات او را متهم به همسویی با جمهوری اسلامی ایران کرد!

در ادامه تنش ها بین اعضای گروهک تروریستی و تجزیه طلب حزب دمکرات کردستان ایران، محمد صاحبی عضو دسته کارگزاری یا همان دفتر سیاسی سابق و مسئول امنیت حزب منحله دمکرات، در یک پست فیسبوکی اعلام کرده؛ جمال پور کریم عضو مستعفی حزب دمکرات، از جانب جمهوری اسلامی ایران خط می گیرد و این سیاست ایران است که او  بر ضد فدرالیزم حرف می زند!

تا این لحظه پورکریم واکنشی به این اظهارنظر جنجالی نشان نداده است، این در حالی است که جمال پور کریم قبل از استعفا، در میتینگ هایی که در اروپا برگزار می کرد مرتبا بر علیه فدرالیزم حرف می زد و از تجزیه و استقلال سخن می گفت، او حتی کمپین هایی نیز در همین راستا تشکیل داده بود.

البته این اولین باری نیست که سران حزب دمکرات، به منتقدین سیاستهای این گروهک، چنین اتهاماتی می زنند، سالهاست هر پیشمرگ یا کادر حزب منحله دمکرات که بر خلاف سیاستها و اساسنامه این گروهک حرف بزند، از جانب اعضای رهبری، اطلاعاتی یا سپاهی خطاب می شود، حتی اگر شخص منتقد، عضو پرکار این گروهک باشد، فردی همچون جمال پورکریم که سالها برای این گروهک، کار کرده است.

به گفته منتقدین دمکرات، اعضای رهبری فقط در شعار از وفاداری به اساسنامه حرف می زنند، اما در عمل به اساسنامه خود عمل نمی کنند.

در خصوص پست جنجالی محمد صاحبی، ناگفته نماند که برخی از اعضای پیشمرگ حزب دمکرات از او انتقاد کرده اند و به او گفته اند که تو دمکراسی را در حزب زیرپا گذاشته ای و هر کس می تواند بر خلاف حزب حرف بزند!

اما سرکردگان دمکرات، از پست صاحبی حمایت کرده اند، حتی برخی خبرها حاکی از آن است که رهبری دمکرات قصد دارد در روزهای آتی سیاست تخریب جمال پورکریم را در پیش بگیرد تا صدای مخالفان خود را ساکت کند./بولتن نیوز

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: