پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۰۸۱۶
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۹
خرم آباد- ریاست سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی لرستان با مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید لرستان دیدار و گفت وگو کرد.

به گزارش گیتی آنلاین، در جلسه ای که با حضور دکتر مير حسن بيرانوند  در دفتر مدیر عامل صندوق کارآفرینی امید برگزارشد دکتر میر حسن بیرانوند خواستار اعطای تسهیلات ویژه کم بهره به شرکت های خدمات مشاوره ای در راستای توانمند سازی اعضای شرکت ها و درجهت ایجاد کارآفرینی، تولید و اشتغالزایی در بخش کشاورزی شد.

وی افزود: باتوجه به ظرفیت و پتانسیل سازمان، ازجمله شرکت های خدمات مشاوره ای، فنی مهندسی کشاورزی تحت پوشش سازمان، که بخش مهمی از فارغ التحصیلان  بخش کشاورزی از گرایش های مختلف را دارامیباشد و نیز باتوجه به وضع بیکاری موجود، نیاز است تسهیلات ویژه کم بهره ای به این شرکت ها و با هدف ترویج کارآفرینی صورت گیرد.

 همچنین در ادامه این جلسه آقای طاهری ضمن ابراز خوشحالی در جهت همکاری با سازمان نظام مهندسی ، قول مساعد همکاری و پیگیری های  لازم  در قالب تفاهم نامه ای با سازمان نظام مهندسی، در جهت هدایت تسهیلات کم بهره و کار افرینی در بخش کشاورزی علی الخصوص به صورت هدفمند در قالب این شرکت های خدمات مشاوره ای تحت پوشش سازمان را دادند .

در پایان دکتر میرحسن بیرانوند، ضمن تشکراز مدیرعامل صندوق کارآفرینی استان گفت: با پیگیری مراحل امور اداری و انجام تفاهمنامه با صندوق کارآفرینی امید، جزییات پیرامون این جلسه به خدمت اعضای این سازمان اطلاع داده خواهد شد.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: