پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۰۸۷۲
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۲۲:۵۷
گروهک تروریستی حدک، تصمیم گرفتند، مراسمهای داخلی خود را به داخل شهرهای کردستان عراق از جمله اربیل و سلیمانیه منتقل کنند.

حزب منحله دمکرات همه مراسم های خود را به خیمه منتقل کردند

در ادامه نگرانی های سردمداران گروهک تروریستی دمکرات از حملات موشکی سپاه، پس از گروهک تروریستی حزب دمکرات کردستان ایران ( شاخه مصطفی هجری)، گروهک حزب دمکرات کردستان ( شاخه مصطفی مولودی) هم مراسم های خود را به خارج از اردوگاه منتقل کردند.

مصطفی مولودی سرکرده گروهک تروریستی حزب دمکرات کردستان در دستورالعملی به مسئولان ارگان های مختلف تشکیلاتی، اعلام کرد از این پس تمام مراسم های داخلی این گروهک در مکان های غیر از اردوگاه برگزار شود.

 

این در حالی است که روز گذشته مصطفی هجری از شاخه دیگر دمکرات نیز به ارگان های خود دستور داد تمام مراسم های تشکیلاتی این گروهک را به خارج از اردوگاه منتقل کنند.

 

مصطفی مولودی هم نگران از احتمال حمله موشکی سپاه، مراسم های خود را به شهر منتقل کرده است.

 

چندی پیش مراسم شب یلدای این گروهک، در مکان نامعلومی و در یک خیمه برگزار شده بود و جز آسو حسن زاده هیچ مقام بلندپایه رهبری در این مراسم حضور نداشت، مسئله مهم تر غیبت عجیب مصطفی مولودی سرکرده این گروهک بود.

 

حزب منحله دمکرات همه مراسم های خود را به خیمه منتقل کردند

مولودی که گویا از شب یلدا خاطره خوبی ندارد و این شب برای او یادآور بمب گذاری دو سال پیش این اردوگاه بود، حاضر نشد ریسک کند و باز هم در چنین مراسمی حضور پیدا کند.

 

شایان ذکر است در مورخه ۳۰ آذر ۱۳۹۵ در جریان برگزاری مراسم شب یلدا در مقر حزب منحله و تروریستی دمکرات، در جلوی درب ورودی مقر این گروهک، دو انفجار پشت سر هم روی داد که منجر به کشته و زخمی شدن بیش از ۱۰ نفر از پیشمرگان و کادرهای این گروهک شد./بولتن نیوز

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: