پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۰۸۷۳
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۱
کاسبان واقعی فتنه 88 آنهایی هستند که در ظاهر حصر، در قصر زندگی کرده و رافت جمهوری اسلامی را چشیده اما جنگ علیه آنرا نشخوار می کنند.

کاسب فتنه. شاید بخاطر هجمه های تبلیغاتی مختلفی که از سال 88 تا امروز وجود داشته، با شنیدن این جمله یاد افرادی بیفتید که از سر دلسوزی برای نظام، مرتبا فتنه 88 را تقبیح کرده و دائما خواستار محاکمه سران فتنه بوده اند. اما باید خدمت تان عرض کنیم که اینگونه نیست. کاسبان فتنه، افراد دیگری هستند. کاسبان فتنه همان هایی هستند که آن روز، فتنه را آغاز کردند و امروز، با ننه من غریبم بازی، از فتنه 88 جیب شان را پر می کنند.

 

اگر موسوی رئیس جمهور بود ...


به گزارش بولتن نیوز، نزدیک ده سال، جماعتی که دور سران فتنه جمع بودند، مدام با یک فضاسازی خیالی، مردم را علیه نظام تحریک می کنند که اگر سال 88 موسوی رئیس جمهور شده بود، ما امروز از چنان رونق اقتصادی برخوردار بودیم که نگو و نپرس. گرچه در دوره دوم احمدی نژاد این فرصت در اختیار جماعت فتنه گر نبود که در عمل، بی عرضگی شان را ثابت کنند اما بعد از آن ...


بیایید نگاهی به کابینه روحانی بیاندازیم. مهمترین طرح های اجرا شده در این پنج سال را بررسی کرده و کیفیت مدیران میانی و استانی دولت یازدهم و دوازدهم را بسنجیم و از همه مهمتر، ماحصل نزدیک به پنج ساله این دولت را در نزد مردم و حس درونی که به ایشان دارند را ارزیابی کنیم. سپس به این سوال پاسخ دهیم که: اگر سال 88 موسوی رئیس جمهور شده بود، پاسخ به سوال های فوق چقدر با زمانی که روحانی رئیس جمهور شده است متفاوت می شد؟


آیا غیر از این است که بسیاری از وزرای دولت فعلی همان هایی بوده یا هستند که در سال 88، در ستاد موسوی یا کروبی حضور و مسئولیت داشته یا حداقل، نظرشان روی این دو نفر بود؟ آیا غیر از این است که حجم قابل توجهی از مدیران میانی خصوصا مدیران استانی این دو دولت (یازدهم و دوازدهم) همان هایی هستند که سال 88 برای موسوی یا کروبی ستاد زدند و برای این دو، یقه چاک دادند؟ آیا از دل این مدیران، در دولت احتمالی موسوی، قرار بود چیزی جز طرح های شکست خورده برجام و سلامت و مسکن اجتماعی و اتفاقات نامیمونی چون افت ارزش پول ملی و دلار دوازده هزار تومانی و معیشت تنگ و پدیده های ناگوار فرهنگی همچون حجاب های روی چوب و سینمای فیلمفارسی و ... بیرون بیاید؟


جواب واضح است. خیر. با یک دودوتا چهارتای ساده می توان به این نکته مهم رسید که بسیاری از فعالان ستاد موسوی و کروبی، امروز در عالی ترین پست های اجرایی کشوری و استانی و شهرستانی قرار دارند و وضع نابسامان فعلی ما، محصول ناتوانی همیشان است. اینکه در دولت روحانی شاهد فساد گسترده در حوزه قاچاق هستیم، با روی کار آمدن موسوی، چهار سال جلوتر شاهد آن می شدیم. اینکه در دولت روحانی شاهد واگذاری های فاجعه بار تحت عنوان خصوصی سازی هستیم، با روی کار آمدن موسوی، چهار سال جلوتر شاهد آن می شدیم. اینکه در دولت روحانی کارخانه های مادر تخصصی ما دچار بحران شده اند و حجم قابل توجهی از کارگران ما با بحران عدم امنیت شغلی روبه رو هستند، با روی کار آمدن موسوی چهار سال جلوتر شاهد آن می شدیم.


به چه دلیل؟ به این دلیل که تعداد قابل توجهی از مدیران این دولت در سطوح مختلف، دقیقا همان هایی هستند که اگر موسوی رئیس جمهور می شد، باز هم در این مناصب گمارده می شدند. لذا اینکه عده ای فتنه گر عنوان می کنند اگر موسوی رئیس جمهور بود، الان مملکت گلستان شده بود، این تنها یک پوشش یا فرار به جلو برای مخفی کردن بی عرضگی های شان و توجیه مشکلاتی است که ایجاد کرده اند. این کارشان فقط برای پنهان کردن کاسبی شان از فتنه 88 است.


کاسبان واقعی فتنه 88 آنهایی هستند که در ظاهر حصر، در قصر زندگی کرده و رافت جمهوری اسلامی را چشیده اما جنگ علیه آنرا نشخوار می کنند. کاسب فتنه آن شیخ پیرمردی است که حتی اعضای حزبش نیز او را برای ریاست جمهوری قبول نداشتند اما او تلاش کرد به بهانه ساختگی دخالت نظام در رای مردم، نامقبولی خودش را پوشش دهد. کاسبان واقعی فتنه 88 آنهایی هستند که در آن سال، هر خسارتی که می شد به وجه و آبروی جمهوری اسلامی وارد کردند اما امروز، از حسن تدبیر دولت تدبیر و امید در سمت های مختلف و حساس و حضور دارند اما چون کاربلد نیستند، در ازای فیش های نجومی شان فقط خرابی تحویل جامعه می دهند. و صداهای اعتراض را با این بهانه که اگر فلانی آن روز رئیس جمهور ما شده بود، امروز شرایط این نبود، خفه می کنند. کاسبی از این بهتر؟/بولتن نیوز

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: