پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۰۸۷۶
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۲۳:۱۴

شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی به یخ زدگی کنتورهای آب مشترکان در فصل زمستان هشدار داد.

 این شرکت در اطلاعیه ای اعلام کرد : با توجه به آغاز فصل سرما و برودت هوا ، احتمال ترکیدگی لوله های روباز و کنتورهای آب وجود دارد ، لذا از مشترکین گرامی درخواست می شود با استفاده از پوششهای مناسب از جمله پشم شیشه ، موکت و گونی و ... برای عایق بندی کنتورها و لوله های روباز آب اقدام و در صورت بروز یخ زدگی مواردی از قبیل ریختن آب جوش روی کنتور آب و روشن کردن آتش در حوضچه کنتور جدا خودداری کنند.
شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی در این اطلاعیه یادآور شده است : نگهداری بهینه از کنتورهای آب و لوله های روباز از یخ زدگی در فصل زمستان و انجام اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از آسیب های احتمالی به این تاسیسات در فصل زمستان توسط مشترکین ضروری است.

این شرکت خاطرنشان کرده است : برای خدمات رسانی مناسب به شهروندان به خصوص در فصل زمستان شرکت آب وفاضلاب استان نسبت به برقراری شیفت های کاری درکلیه مناطق اقدام کرده و کلیه مراکز امداد و رفع حوادث آب وفاضلاب نیز بصورت شبانه روزی برای رفع حوادث احتمالی درخطوط توزیع آب شهری درحال آماده باش هستند.
هشدار به یخ زدگی کنتورهای آب در فصل سرمامرکز ارتباطات مردمی روابط عمومی آب وفاضلاب با شماره تماس 122 هم در کلیه روزهای سال بصورت شبانه روزی پاسخگوی سوالات و راهنمایی همشهریان است لذا از شهروندان خواسته شده است در نگهداری و پوشش کنتور آب نهایت سعی و تلاش خود را کنند و درصورت بروز و یا مشاهده هرگونه مشکل با این مرکز تماس بگیرند.

شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی تاکید کرده است : در صورت ترکیدگی کنتورهای آب هیچ گونه مسئولیتی در قبال جبران خسارت احتمالی متوجه این شرکت نخواهد بود.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: