پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۰۸۸۴
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۲۳:۲۷
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی با هشدار نسبت به احتمال یخ زدگی کنوترهای آب در فصل سرما، اعلام کرد: آب مناطقی از تبریز، فردا یکشنبه به مدت 5 ساعت قطع خواهد شد.
 با توجه به درخواست سازمان قطار شهری تبریز و لزوم نصب اتصالات و شیرآلات خط آبرسانی 300 میلی متری، به منظور جا به جایی بخشی از تاسیسات معارض با ایستگاه خط دوم مترو واقع در میدان شهید فهمیده، آب مشترکان در کوی رشدیه، زمرد، الهیه، ولی امر و آخر عباسی تا توانیر، فردا از ساعت 9 تا 14 با افت فشار یا قطعی آب مواجه خواهد شد
خط دوم قطار شهری تبریز از میدان فهمیده در شمال این شهر آغاز می شود. 
شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی همچنین اعلام کرد : با توجه به آغاز فصل سرما و برودت هوا ، احتمال ترکیدگی لوله های روباز و کنتورهای آب وجود دارد ، لذا از مشترکان گرامی درخواست می شود با استفاده از پوشش های مناسب از جمله پشم شیشه ، موکت و گونی برای عایق بندی کنتورها و لوله های روباز آب اقدام و در صورت بروز یخ زدگی از انجام اقدامتی مانند ریختن آب جوش روی کنتور آب و روشن کردن آتش در حوضچه کنتور جدا خودداری کنند.
شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی در این اطلاعیه یادآوری کرده است: نگهداری بهینه از کنتورهای آب و لوله های روباز از یخ زدگی در فصل زمستان و انجام اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از آسیب های احتمالی به این تاسیسات در فصل زمستان توسط مشترکین ضروری است.
گزارش حاکی است: برای خدمات رسانی مناسب به شهروندان به خصوص در فصل زمستان، شرکت آب وفاضلاب استان نسبت به برقراری شیفت های کاری درکلیه مناطق اقدام کرده و همه مراکز امداد و رفع حوادث آب و فاضلاب نیز بصورت شبانه روزی برای رفع حوادث احتمالی درخطوط توزیع آب شهری درحال آماده باش هستند.
مرکز ارتباطات مردمی روابط عمومی آب وفاضلاب آذربایجان شرقی با شماره تماس 122 هم در همه روزهای سال بصورت شبانه روزی پاسخگوی سوالات و راهنمایی همشهریان بوده و از شهروندان درخواست می شود در نگهداری و پوشش کنتور آب نهایت سعی و تلاش خود را کنند و درصورت بروز و یا مشاهده هرگونه مشکل با این مرکز تماس بگیرند.
آب و فاضلاب آذربایجان شرقی تاکید کرده است این شرکت در صورت ترکیدگی کنتورهای آب هیچ گونه مسئولیتی در قبال جبران خسارت احتمالی متوجه این شرکت نخواهد بود.
در شهرستان تبریز 635 هزار انشعاب آب وجود دارد.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: