پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۰۹۲۳
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۴
خرم آباد- دوازدهمین نشست مدیران اداری و پشتیبانی دانشگاه های منطقه پنج کشور ، به میزبانی دانشگاه لرستان برگزار شد.

به گزارش گیتی آنلاین، این نشست با حضور مدیر مناطق امور اداری و پشتیبانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، مهندس مجید باروت کوب زاده، مدیران امور اداری و پشتیبانی دانشگاههای لرستان، آیت اله العظمی بروجردی، ایلام، صنعتی کرمانشاه، رازی کرمانشاه و کردستان، در اتاق جلسات حوزه ریاست دانشگاه لرستان، برگزار شد.

رئیس دانشگاه لرستان، دکتر خسرو عزیزی و معاون پشیتبانی و توسعه دانشگاه لرستان، دکتر محمد جعفری، در سخنانی، ضمن عرض خیرمقدم به مهمانان، اظهار امیدواری نمودند که برگزاری اینگونه نشستها باعث تقویت هم افزایی و وحدت رویه در مورد آیین نامه ها و قوانین، در بین دانشگاههای منطقه پنج کشور شود. 

در ادامه، مدیر مناطق امور اداری و پشتیبانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، مهندس مجید باروت کوب زاده گفت: دانشگاهها بایستی تمدن ساز، نسل سوم و کارآفرین باشند.

وی تشریح کرد: تصمیمات نباید به صورت صرفاً دانشگاهی اتخاذ شوند؛ بلکه بایستی براساس منطقه بندی وزارت علوم، تصمیمات از نوع منطقه ای باشند تا وحدت رویه بین دانشگاهها و مراکز آموزش عالی هر منطقه ای، افزایش یابد.

مدیر مناطق امور اداری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری افزود: دانشگاهها و مراکز آموزش عالی، بایستی ارتباط خود را با مدیران محلی و استانی گسترش دهند.

باروت کوب زاده اظهار داشت: هدف دانشگاه این است که دانشجوی برنامه محور تربیت کند و برای رسیدن به این مقصود، بایستی پژوهشها و تحقیقات کاربردی را افزایش داد.

وی تصریح کرد: اگرچه برخی چالشها وجود دارند ولی برگزاری مستمر اینگونه نشستها، یک اقدام مهم برای تقویت هم افزایی و وحدت رویه، در جهت رفع مشکلات و چالشهاست.

در ادامه، مدیران امور اداری و پشتیبانی دانشگاههای منطقه پنج کشور، دیدگاهها و نقطه نظرات خود را درباره موضوعات مختلف از جمله آیین نامه استخدامی اعضای غیرهیئت علمی، بیان نمودند.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: