پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۰۹۴۲
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۶
استاندار لرستان :
خرم آباد- استاندار لرستان گفت: با بهره گیری از امکانات لرستان را به استان بدون معتاد متجاهر تبدیل کنیم.

به گزارش گیتی آنلاین، سید موسی خادمی در حاشیه جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در جمع خبرنگاران با اشاره به مسائل مطرح شده در این جلسه بیان کرد: علاوه بر بحث های متداولی که کمیته های مختلف در حوزه های مقابله، اقدامات فرهنگی و همچنین اقدامات پیشگیری و درمان گزارش نمودند بحثی در رابطه با موضوع جمع آوری معتادان متجاهر، درمان و برگردان آن ها به سیکل زندگی و جامعه وجود دارد .

وی افزود: خوشبختانه تفاهم نامه ای در سطح ملی بین ستاد مبارزه با مواد مخدر و سازمان بسیج مستضعفان منعقد شده است که بر اساس آن در چند استان کشور از جمله لرستان بخشی از این کار را مجموعه سپاه و بسیج عهده دار خواهند شد.

این مقام مسئول تصریح کرد: امیدوارم با امکاناتی که در استان فراهم است و بهره برداری از امکانات مجموعه سپاه، بتوانیم لرستان به ویژه چند شهر بزرگ که درگیر این معضل هستند را در آینده نزدیک به استان بدون معتاد متجاهر تبدیل کنیم.

خادمی با اشاره به اهداف این شورا جهت جمع آوری معتادان متجاهر تأکید کرد: تلاشمان بر این است که اگر معتاد متجاهری مشاهده شد یک سیستم سریع جمع آوری داشته باشیم تا این افراد را به کمپ برده و آن ها را درمان، نگهداری و بازپروری کرده و به جامعه برگردانیم و برنامه هایی در دستور کار قرار دارند که در حوزه شغل و سایر مواد زندگی به آن ها کمک شود و آن ها به نیرویی مفید در جامعه تبدیل شوند.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: