پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۰۹۴۴
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۷
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی لرستان:
خرم آباد- معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی لرستان از پرداخت مطالبات بازنشستگان این دانشگاه تا پایان بهمن ماه آینده خبر داد.

به گزارش گیتی آنلاین، دکتر علی فرهادی گفت: با تخصیص انجام شده از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور تمامی مطالبات سال گذشته و شش ماه اول امسال نهایتا تا پایان بهمن ماه آتی در حساب بازنشستگان خواهد بود.

وی با اشاره به تخصیص انجام شده از طرف وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، عنوان کرد: برنامه ریزی هایی در این خصوص انجام شده که بر اساس آن بخش مهمی از مطالبات دارویی و تجهیزاتی مراکز درمانی تابعه ی دانشگاه پرداخت خواهد شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه ادامه داد: خرید داروهای راهبردی و مورد نیاز از دیگر برنامه های در دست اجراست که به زودی عملی خواهد شد.

دکتر فرهادی ابراز امیدواری کرد بخشی دیگر از کارانه معوقه پزشکان، پرستاران و پرسنل دانشگاه به زودی پرداخت شود.

وی گفت: تمامی تلاشمان را انجام می دهیم که بتوانیم این بخش از مطالبات همکاران را پرداخت کنیم.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، آماده سازی پروژه های بهداشتی درمانی را از برنامه های مهم دانشگاه قلمداد کرد و گفت: با عنایت خداوند و تلاش های شبانه روزی همکاران خوشبختانه بخش اعظمی از پروژه های در حال ساخت در شهرستان های مختلف استان در دهه فجر آینده به بهره برداری می رسند.

دکتر فرهادی اظهار کرد: نزدیک به صد پروژه از شامل خانه بهداشت، پایگاه و مراکز جامع سلامت شهری و روستایی و مراکز اورژانس ۱۱۵ در چهلمین سال از پیروزی انقلاب افتتاح خواهند شد.

وی گفت: کلینیک ویژه ی متخصصین خرم آباد، بلوک زایمانی بیمارستان هفت تیر دورود و دانشکده ی پرستاری و مامایی الیگودرز دیگر پروژه های مهم قابل افتتاح در دهه فجر خواهند بود.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: