پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۰۹۵۰
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۱
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات لرستان :
خرم آباد- مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات لرستان گفت: تا شهریورماه 98 تمامی روستاهای بالای 15 خانوار استان تحت پوشش شبکه اینترنت پرسرعت قرار می‌گیرند.

به گزارش گیتی آنلاین، شهاب حیدری در نشست خبری با اصحاب رسانه این شهرستان اظهار کرد: در حال حاضر یک‌هزار و ۲۴۵ روستای لرستان تحت‌پوشش اینترنتG 4 قرار دارد.

وی خاطرنشان کرد: همچنین مراحل انعقاد قرارداد با پیمانکار جهت پوشش اینترنت ۷۴۵ روستای دیگر استان نیز انجام شده است.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات لرستان با بیان اینکه تا شهریورماه سال آینده همه روستاهای بالای ۱۵ خانوار استان تحت پوشش شبکه اینترنت پرسرعت قرار می‌گیرند، افزود: متقاضیان جهت ثبت تقاضا می‌توانند به سامانه ۱۵۶۵ مراجعه و برای دریافت مودم درخواست ارائه دهند.

حیدری ادامه داد: دفاتر ICT روستایی همان ساکنان روستاها هستند، به این معنی که باید به‌عنوان بنگاه اقتصادی درخواست دریافت مودم داده و پس از خرید پهنای اینترنت، از آن کسب درآمد کنند.

وی با اشاره به راه‌اندازی دفاتر پیشخوان دولت طی سال ۸۵ در راستای کاهش هزینه و مراجعات مردمی به دستگاه‌های اجرایی بیان داشت: امروز شاهدیم که این مهم به‌طور کامل در استان محقق نشده، به‌ نحوی‌ که دستگاهی که قرار بود بخشی از خدمات را به‌منظور بستن گلوگاه‌های فساد به دفاتر واگذار کنند از انجام این کار خودداری کرده و شایسته است در این خصوص تجدیدنظر صورت گیرد./فارس

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: