پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۰۹۸۱
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۴
رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) :
خرم آباد- رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) گفت: ۱۵۰ میلیارد تومان برای اشتغال و طرح‌های زیربنایی در لرستان سرمایه‌گذاری شد.
به گزارش گیتی آنلاین، محمد مخبر اظهار داشت: دو سال گذشته سفری به استان لرستان داشتیم که بخش قابل‌توجهی از بحث‌های زیربنایی طرح‌های اشتغال‌محور انجام گرفت و در راستای اشتغال نیز به آن اهدافی که فکر می‌کردیم، آن مکانیزم شکل نگرفت اما با یک سیستم دیگری که بحث اجتماع‌محور را مبنا قرار دادند به آن اعداد رسیدیم.

وی افزود: در استان لرستان فقط ظرف چند سال گذشته با این 500 طرحی که رونمایی می‌شود دو هزار شغل ایجاد کرده‌ایم، 150میلیارد تومان در بحث اشتغال و طرح‌های زیربنایی در استان طی این دو سال گذشته هزینه و سرمایه‌گذاری کردیم.

رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) عنوان کرد: از 150 میلیارد تومان 30 درصد آن تسهیلات است و مابقی سرمایه‌گذاری مستقیم خودمان است که شکل‌گرفته است، امروز تصمیم خوبی در مورد دلفان می‌گیریم، قرار شده امروز دلفان را به‌عنوان یک منطقه نمونه اقتصاد مقاومتی با محوریت اشتغال اعلام و برای این اقدام برنامه‌ریزی می‌کنیم.

مخبر بیان کرد: در استانداری نیز تصمیم‌گیری می‌کنیم، در استان و شهرهای دیگر این طرح‌ها را ادامه می‌دهیم و در کل کشور نیز اجرای این طرح‌ها ادامه دارد./تسنیم

 

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: