پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۰۹۹۱
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۹
مدیر کل پست لرستان:
خرم آباد- مدیر کل پست لرستان کاهش رفت و آمدهای زائد شهری و بین شهری را از مزایای پروژه جی نف دانست.

به گزارش گیتی آنلاین، محمد ناظری در جمع اصحاب رسانه که به منظور ارائه گزارش عملکرد نه ماهه سال جاری برگزار شده بود، رسالت اصحاب رسانه را خطیر و حساس دانست و گفت: اصحاب رسانه با توجه به ظرفیت ها و پتانسیل هایی که در اختیار دارند خواهند توانست کمک دهنده و یاری دهنده دستگاه های اجرایی در راستای خدمت رسانی مطلوب به مردم باشند.

وی با اشاره به کسب رتبه دوم کیفی در تجمعی نه ماهه سال جاری بیان نمود: کسب این جایگاه حاصل همکاری وهمدلی کلیه کارکنان مجموعه پست استان می باشد ،انشاالله بتوانیم به جایگاه برتر ،که شایسته مجموعه می باشد ،دست یابیم.

مدیر کل پست لرستان همچنین به پروژه اقتصاد مقاومتی جی نف از برنامه های اولویت دار ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی اشاره نمود و سپس عنوان نمود: در سطح استان حدود یک میلیون رکورد کد پستی وجود دارد که در راستای خدمت رسانی به مردم میتواند به دستگاه های اجرایی کمک نماید.

ناظری عدم پلاک کد پستی ده رقمی و نامگذاری اماکن را از مشکلات اجرای پروژه جی نف دانست و گفت: در این زمینه لازم است دستگاه های مرتبط، با پست استان همکاری لازم را داشته باشند.

وی کاهش رفت و آمدهای زائد شهری و بین شهری، اتلاف وقت وانرژی واستاندارد سازی آدرس اماکن را از مزایای پروژه جی نف دانست.
مدیر کل پست لرستان در ادامه تشریح نمود :در همین راستا برنامه های تدوین شده جهت پست استان در خصوص پروژه جی نف در سال ۹۶ به اتمام رسیده و در سال ۹۷ دنبال این خواهیم که قبل از بازه زمانی تعیین شده به اتمام برسد.

ناظری با اشاره به اینکه در سطح استان تعداد ۳۶۰ دفتر ict روستایی وجود دارد بیان نمود: در صورتی که دستگاه های اجرایی خدمات نیابتی خود را به دفاتر روستایی واگذار نمایند بسیاری از معظلات جامعه شهری و بین شهری کاسته خواهد شد.

وی در پایان عنوان نمود: مردم بصورت بر خط با مراجعه به سایت epostcode.post.ir خواهند توانست کدپستی واستعلام آدرس اماکن پستی را مشاهد نمایند.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: