پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۰۹۹۲
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۶
خرم آباد- جوایز برندگان طرح یک تیم و هزار همراه مخابرات منطقه لرستان اهدا گردید.

به گزارش گیتی آنلاین، طی مراسمی جوایز برندگان طرح یک تیم وهزار همراه مخابرات منطقه لرستان  با حضور مدیر مخابرات منطقه ، معاونت شبکه ، مدیریت مالی  ، مدیر دفتر منطقه ، ریاست اداره بازرسی و ریاست امور مشتریان  ارتباطات سیار اهدا گردید.

در این مراسم مدیر مخابرات منطقه لرستان ضمن تبریک به برندگان این طرح  افزود : همراه اول  اپراتور غالب در استان می باشد و امروزه شاهد ارائه خدمات و سرویس های خاص از طرف همراه اول به مشتریان هستیم .

محمودی با ابراز تشکر از مدعوین و مشتریان وفادار گفت: شرکت ارتباطات سیار برای قدردانی از مشتریان وفادار خوش حساب ، یک سری امتیازات قرار داده است ،کمپین ها و بسته هایی را تعریف کرده است که  کمپین یک تیم و هزار همراه ،18 نفر برنده در استان لرستان داشته است و جوایز هر کدام مبلغ صد میلیون ریال هدیه نقدی است که امروز تقدیم شده است .

وی در ادامه اظهار داشت : آنچه برای ما مهم و ارزشمند است ارائه خدمات با کیفیت و برطرف نمودن نیازهای ارتباطی مشتریان است و با وجود زیرساخت های بسیار قوی در مخابرات منطقه می توان بهترین و با کیفیت ترین سرویس ها را در حوزه ثابت و سیار به مشتریان ارائه نمود .

شایان ذکر است جوایز این طرح شامل 18جایزه 100میلیون ریالی در سطح استان لرستان  بوده است که به برندگان وفادار همراه اول اهدا گردید.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: