پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۱۰۷۴
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۹
گیتی آنلاین - رضا الفت پور کشتی گیر سنگین وزن مطرح کرمانشاهی در اثر سانحه رانندگی در جاده سراب نیلوفر کشته شد.
به گزارش گیتی آنلاین منطقه کرمانشاه ، رضارالفت پور کشتی گیر صاحب نام کرمانشاهی که در اوزان سنگین وزن مدال های رنگارنگی را در کشتی بدست آورده بود، صبح امروز ( چهارشنبه 19 دیماه 97 ) در اثر سانحه رانندگی در جاده سراب نیلوفر به کرمانشاه بر اثر واژگون شدن خودرو سواری اش دچار سانحه رانندگی شد و جان باخت . 
متاسفانه پدر این کشتی گیر سرشناس پس از باخبر شدن از فوت فرزندش بر اثر احساس تألم شدید دچار سکته قلبی شد و جان باخت.

منصور کیانی دبیر هیأت کشتی استان کرمانشاه در این مورد به خبرنگاران   گفت : خانواده الفت‌پور در نزدیکی سراب نیلوفر گاوداری دارند که رضا برای سرکشی به آن‌جا رفته بود که در مسیر بازگشت به کرمانشاه، دچار سانحه رانندگی می‌شود.
وی خبر فوت رضا الفت‌پور را برای جامعه کشتی بسیار ناگوار توصیف کرد و افزود: هنوز در شوک هستیم، نمی‌دانیم چه اتفاقی افتاده است چون باور نداریم که رضا دیگر در بین ما نیست.
کیانی با بیان اینکه پدر رضا الفت‌پور بلافاصله پس از شنیدن خبر مرگ فرزندش، سکته و فوت می‌کند، تصریح کرد: پدر رضا نیز پس از مطلع شدن سکته می‌کند و از دنیا می‌رود.
وی با اشاره به اینکه قرار بود رضا الفت پور فردا در مسابقات کشتی پهلوانی کشور شرکت کند، اظهار داشت: رضا یکی از کشتی‌گیران خوب و مستعد کرمانشاه بود که سال قبل نیز مقام دوم کشتی پهلوانی کشور را کسب کرده بود.
مراسم تشییع پیکر رضا الفت پور کشتی گیر با اخلاق کرمانشاهی و پدرش صبح فردا ( پنجشنبه 20 دی) در باغ رضوان کرمانشاه برگزار می شود، افزود: مراسم یادبود و گرامیداشت آن ها نیز بعد ازظهر جمعه (21 دی) از ساعت 14 تا 15:30 دقیقه در مسجد چهارمین شهید محراب واقع در شهرک الهیه برگزار می شود.

خبرنگاران و کارکنان پایگاه خبری گیتی آنلاین منطقه کرمانشاه این ضایعه را به جامعه کشتی کشور خصوصا کشتی کرمانشاه و خانواده داغدار این عزیزان صمیمانه تسلیت عرض نموده و برای بازماندگان صبر و بردباری مسئلت دارد. 


نویسنده:سید محمد موسوی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: