پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۱۰۸۹
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۷ - ۰۶:۰۰
معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان گفت: دی ماه سال‌جاری در قالب طرح شوق زیارت ۷۲۰نفر از مددجویان تحت حمایت در استان سیستان و بلوچستان به اردوی زیارتی مشهد مقدس اعزام شدند.
به گزارش خبرنگار گیتی آنلاین_سیدمحمدعلی حسینی، معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان گفت: در راستای برگزاری اردوهای زیارتی خانوارهای تحت حمایت ۷۲۰ نفر از سالمندان و مادران و دختران تحت حمایت در معیت نماینده ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان به مشهد مقدس اعزام شدند.

وی افزود: این سفر زیارتی در قالب اردوهای شوق زیارت از محل کمک‌های مردمی با تعامل آستان قدس رضوی و این نهاد طبق ابلاغ هرساله دستورالعمل دفتر مرکزی به استان انجام می‌شود 

معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان ادامه داد: هدف اصلی جامعه عمل پوشاندن به آرزوهای دیرینه خانواده های تحت حمایت کمیته امداد این استان و متنعم کردن از برکات و آثار این سفر معنوی است.

حسینی یادآور شد: اعضای این کاروان در حرم مطهر رضوی حضور می یابند و در این راستا نشستی به منظور دیدار مددجویان تحت حمایت با نماینده ولی فقیه این استان اندیشیده شده است.

وی اعلام کرد: در مجموع ۱۸ کاروان زیارتی ۴۰ نفره  از شهرستان های زاهدان، ایرانشهر، دلگان و مناطق سیستان برای زیارت بارگاه منور حضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا (ع) عازم مشهد  شدند.

معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان گفت: تا پایان سال جاری نیر با مشارکت خیران و این نهاد کاروان زیارتی  ۸۰۰مددجوی تحت حمایت برای زیارت حرم مطهر رضوی وارد مشهد مقدس شده که این کاروانها به مدت چهار روز مستقر می شوند.

حسینی افزود: سال گذشته  امکان اعزام قریب به هزار و ۸۰۰ نفر از مددجویان تحت حمایت به مشهد مقدس و قم به همت خیران و نیکوکاران در قالب طرح شوق زیارت فراهم شده است.

وی با بیان اینکه یکی دیگر از خدمات فرهنگی کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان بامشارکت خیران و نیکوکاران فراهم کردن بستر مناسب برای خانواده‌های نیازمند که تاکنون به اماکن زیارتی مشرف نشده‌اند، است، خاطرنشان کرد:  براساس برنامه حوزه فرهنگی این نهاد از مجموع دو هزار و ۳۰۰ نفر از مددجویان تحت حمایت هزار و ۵۰۰ نفر در این استان به اردوی زیارتی مشهد مقدس اعزام شدند.
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: